Midori high-Druhý školní den (Úterý)

19. června 2014 v 18:37
,,Tati a kdy budu moct jezdit s tou novou motorkou?" vyzvídala jsem, když jsme ráno jeli do školy jeho černým sedanem. ,,Zejtra s ní můžeš jet do školy." oznámil mi a já začala šťastně poskakovat na sedačce vedle něj. ,,Ale musíš s sebou vzít Nish jasný?" dodal. ,,Se ví!" prohlásila jsem. ,,A neříkej to mámě. Ta by nedřív zešílela a pak by mě zabila." ,,Nebo oboje najednou." navrhla jsem a plácli jsme si s tátou do dlaní. ,,Japonština!H-U-R-Á!To bude sranda!" rozzářila jsem se už ve třídě. ,,Hele, víteže dneska přijde ještě nějaká holka?" zeptala se Melissa. ,,Jo není to tamta?" kývla jsem hlavou k lavici se které seděla blondýnka s růžovým melírem. ,,Někdo by jí měl říct, že se růžová s blond bije." zatvářila jsem se důležitě. Hej!Natsumi!" křikl na mě Souma. Otočila, tedy byla jsem nucena se otočit.,,Přezdívají ti perverzačka?" Achjo tak to bude na dlouho. ,,Od tebe to sedí." ušklíbla jsem se na něj. Naši debatu ukončil Kakashi, který vešel do Třídy s tím, že máme novou spolužačku. ,,Jmenuje se Ayano Ayake. A buďte na ni milí, že Natsumi?" ,,Jo slyšíte! Máte bejt milí tak se nepokoušejte o žádný perverznosti jasný?" zakřičela jsem a všichni kromě kakashiho, který mi vzal žákovskou se začali smát. Dnešní menu:rod činný a trpný. ,,Natsumi! Pojď napsat na tabuli větu Učitel chválí žáka v trpném rodě." ozval se Kakashi ,,Ale sensei!" protestovala jsem. ,,Ale Natsumi! Buď té lásky a pojď!" ,,No jo, vždyť už jdu!" protočilal jsem oči. Na tabuli jsem napsala co se po mě chtělo. Kakashi na mě vykulil oči ,,Natsumi nemáš horečku?" ,,Proč?" podivila jsem se ,,No protože to je dobře." sklonila jsem hlavu a zvedla jsem prsty do véčka na znamení vítěztví. O přestávce jsme zaškli za Ayanou. Je celmek fajn, ale...ona miluje Kakashiho!Pro Jashina! Ona miluje Kakashiho!Oh-my-Jashin! No tak to je něco. Takže matika. Shikamaru.Aaaano...pohoda, klídek a tabáček že? O přestávce po namáhávé matice jsme diskutovaly s holkama o barvě naší uniformy. ,,Žlutá by byla lepší." prohlásila Melissa. ,,Jako zahrada když flákneš kosou do kuřátek." vyřkla jsem svůj názor. ,,Modrá." navrhla Ayano. ,,Jako Milka, ta naše kráva." zaprotestovala jsem. ,,Červená?" Navrhla Nish. ,,Jako pták Čau, kterýho rozjezdil vlak."usadila jsem ji.
O další hodině jsme se fakt zasmáli. To proto, že jsme měli sexuální výchovu a Kakashi zrovna mluvil o....ehm....však víte. To se prostě nedá.
Na ajinu jsme měli jakýhosi Kibu. Pindal něco o čase přítomným prostým či co. No prostě nuda, nuda, šeď, šeď. Jak jinak že?
O přestávce vejde do třídy Kakashi (z kterýho se vyklubal náš třídní) a oznámí nám, že naše třída bude hrát ve školním atriu divadelní hru. Taky jsme se dozvěděli, že vedení vybralo Vraždu v salonním kupé, čímž pádem bude hrát jenom pět lidí. Spoustě spolužáků se ulevilo. Počkat!Říkal vražda? ,,Kakashi-sensei!Kakashi-sensei!" začala jsem kolem něj nadšeně poskakovat.
Nakonec budu hrát nějakýho inspektora Trachtu. Souma chce a bude hrát stevarda, Ayano policejního praktikanta Hlaváčka, Melissa továrníka Bierhanzela a Nish průmyslníka Meyera.
Na zemák jsme měli takovou docela stydlivou učitelku a zrovna jako na mrchu mě šla zkoušet. Měla jsem říct něco o Americe. ,,Je tam to...Mikču-picchu." natočila jsem hlavu na bok. Všichni vybuchli smíchy. ,,No jistě. Tak řekni jak vypadají američané." vzdychla Hinata. ,,Oni nosej takový barevný čepičky, protože tam je děsný vedro." další výbuch smíchu. ,,Aha a kdo se narodil na Barbadosu?" ,,Ten...kapitán Jack Sparrow?" Nakonec mě nechala sednout s dvojkou.
Ano, poslední hodina:D-Ě-J-Á-K.,,Jashine bdi nade mnou prosím." zašeptala jsem, když do třídy přišel tátův starý známý Ebisu(skrytý zvrhlík - otestováno firmou Natsumi s.r.o. ovšem nedobrovolně). Zrovna jsme probírali nějaký Vikingy. ,,To já bych mohla bejt taky ten...Viking. Hele jaký mám svaly." prohlásila jsem ,,No jistě, ale jaksi dole, že?" poznamenal Ebisu. Chvíli jsem na něj koukala. ,,Přeteklo to." vysvětlila jsem pak.
Po hodině jsme do sebe naházeli oběd a šly na kroužky.Nish šla na nějaký manevrovací zařísení a já šla na kung-fu. Byla to teda pěkná dřina. Když jsme přiškly domů odhodily jsme tašky, svalily se na kanape a dívaly se s tátou na nějakou detektivku.

Tak je tady další díl Midori high. Snad se bude líbit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Radek Radek | 25. června 2014 v 20:25 | Reagovat

Má šikovná dcerunka :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama