Září 2015

#LoveMe challende 27. den

30. září 2015 v 11:49 | Tess

Ohayo lidi!
Už se nám to blíží ke konci. Dnes je tu otázka: Co jsi na sobě přijala?
Přijala jsem na sobě.....svoji neuvěřitelnou netrpělivost. Já se mám něco naučit, ale když mi to nejde tak se na to prostě vykašlu a jdu dělat něco jinýho. Vždycky se snažím to vydržet a zkočet to znova, jenže to prostě nejde. Sešit hodim na zem a nazdar. Nehodlám se o tom s váma bavit a jo umim to dostanu za jedna. Pak stejně dostanu za tři.

#LoveMe challenge 26. den

29. září 2015 v 16:18 | Tess

Ohayo lidi!
Dnes tu máme...Díky čemu se cítím krásná.
Krásná se cítím díky lidem, kteří mě maj rádi. Vždycky když jim říkám: ,,Jsem hnusná tak mě nechte!" , tak mě uklidňujou tím, že to není pravda a že mi to sluší. Jiná je třeba můj bratr. Ten mi jednu chvíli říkal, že jsem tlustá, ale táta mu řekl ať toho nechá, že to není pravda, takže cajk.
P.S. Jinak Adís neboj! Na té povídce pracuju. Už mám nějakou.... jednu šestinu. :D Ale to bude cakj. Já to dám. Věř mi!

#LoveMe challenge 25. den

28. září 2015 v 8:00 | Tess

Ohayo lidi!
Co tě rozesměje? No...na prvním místě je rozhodně moje třída. Tak mám výtlemy v jednom kuse. Hned po třídě jsou kamarádky. Pak je na řadě rodina přesnějí řečeno táta. N atu jeho blechu v tretrách budu vzpomínat ještě hodně dlouho. A poslední jsou komedie. Třeba taková Hospoda Na mýtince to je něco :D To je vše! Loučím se s vámi Sayonara!

#LoveME challenge 24. den

27. září 2015 v 12:07 | Tess

Ohao lidi!
Dnes je tu to, co mě fělá šťastnou. Jsou to.....chvíle namětí....dárky! Já prostě miluju, když můžu dostávat dárky, ale je mi trapný, když mi někdo přeje k narozeninám nebo tak. To vždycky obracím oči v sloup a modlím se, aby ten dotyčný svou řeč už dokončil. ŠŤastnou mě dělaj taky pochvaly. Když mi třeba někdo řekne, že mám hezký tričko nebo tak. No...víc se k tomu asi říct nedá. Takže sayonara přátelé!

#LoveMe challenge 23. den

26. září 2015 v 13:32 | Tess

Ohao lidi!
Můj nelepší rys.....Tak to je těžké. Nejspíš Smysl pro humor.
To jsem si někdy předevčírem s mamkou četla noviny a já říkám: ,,Hele co je to tady za baču?" Máma se na mě tak podívá a říká: ,,To je prezident ty bačo." Dobře....tak menší error. To se stává i v lepších rodinách. Takže odteď je prezidet bača. Fajn. No...to by bylo asi všechno. Syonara!

#LoveMe challenge 22. den

25. září 2015 v 20:39 | Tess

Ohayo lidi!
Dnes tu máme něco, co mě dělá jedinečnou. Tak to je trochu složitější. No tak asi.... netuším. Těžko říct takhle z hlavy.
Asi moje schopnost pochopit lidi. Ono to sice není moc zřejmý, protože jsem typická cundere. Ale strašně toužím po tom být psycholožka, sloupařka nebo prostě nějak pracovat s lidma. To by bylo všechno, takže bye!

#LoveMe challenge 21. den

24. září 2015 v 14:50 | Tess

Ohayo lidi!
Něco, na co jsem hrdá. Tak to je těžké. Jsem hrdá na moji mámu, že to se mnou těch patnáct let vydržela. Fakt se jí divím. Pak jsem ještě hrdá na mýho tátu, kterej se svojí kapelou nedávno vydal nové CDčko. Doufám, že jim to bude takhle skvěle hrát dál. Taky jsem hrdá na moje kamarádky, že se na mě nevykašlaly, když se k nim občas chovám tak hnusně, ale ony ví že je mám ráda takže... To je asi všechno přátelé! Sayonara!#LoveMe challenge 20. den

23. září 2015 v 16:19 | Tess

Ohayo lidi!
Takže... něco, co ráda nosím. Tak to záleží na tom, jakou mám náladu. Když mám náladu holčičí, tak si většinou obleču nějaký upnutý tričko a ty moje krásný tmavý džíny. Když mám náladu klučičí, tak si beru volný trička, kterých mám pěknou hromadu. Ale spíš mám radši ty volnější trička, protože se při pohledu do zrcadla pak nezhrozím, jak jsem tlustá. Ninisisinka nedávno vtipně poznamenala, že vypadám jako kluk. Já za to nemůžu! To je těma volnýma tričkama! Nechte mě bejt! Takže to by bylo asi všechno. Zítra se těšte na něco, na co jsem hrdá. Takže sbohem (musím vymyslet nějakej pozdrav na konec článku, kterej budu používat už pořád).

Jo a ještě chci poděkovat Sayuri za její komentář k včerejšímu článku....jsem ráda, že se ti challenge líbí.
.

#LoveMe challenge 19. den

22. září 2015 v 16:14 | Tess

Ohayo lidi!
Dnes je tu něco, k čemu chovám hluboké city. Jsou to (překvapivě) knížky. Miluju je! Což mi připomnělo, že pak můžu udělat nějakou recenzi. :D No tak co bych k tomu ještě napsala.... Nnic mě nenapadá. :D tak sbohem lidi!


#LoveMe challenge 18. den

21. září 2015 v 14:48 | Tess

ohayo lidi!
Dnes tu máme něco, co naplňuje moji mysl. Pochopila jsem to jako něco, co mě zabaví nebo mě udělá šťastnou. Tak prvně jsou to knížky. Když mám špatnou náladu jdu si číst a hned mi je líp. Taky miluju hru na klavír. Vždycky, když se třeba s mámou pohádám, tak jdu hrát na klavír, protože se na to musím soustředit a nemusím myslet na tu hádku. To by bylo asi všechno takže bye!