Vzestup

7. listopadu 2015 v 22:06 | Tess
Ohayo lidi!
Tak je tady konečně po dlouhé době další kapitola mé úžasné povídky. Je trochu delší, než předchozí kapitoly, ale ne zas nějak extra dlouhá. Slibuju, že další kapitoly budou delší a delší. Tak snad se vám bude líbit. :)

O půl šesté ráno v den soutěže jsme už já, Armin i Levi seděli v Leviho černém Fordu a Jeli do Shiganshiny, kde se měla soutěž konat. Armin trval na tom, že musí sedět vzadu, jelikož se mu vepředu dělá blbě, což bylo dobře, protože mě se zase dělalo blbě vzadu. Chvíli bylo ticho, nebylo slyšet nic, kromě hučení motoru a hraní rádia. ,,Omlouvám se za včerejšek, Erene. Obvykle se mi nestává, že bych se nechal ovládnou emocema. Prostě mi ujely nervy. Ta soutěž a tak….Chápeš? Odpustíš mi?" promluvil najednou Levi a v jeho hlase bylo slyšet, že má strach z toho, co řeknu, nedivil jsem se mu. Nedokázal jsem mu říct, že to nechápu a že mu neodpustím, ani jsem mu to říct nechtěl. I když mě tvář celou noc bolela tak moc, že jsem musel spát na druhém boku, na což nejsem ale vůbec zvyklý, takže jsem se moc nevyspal. Ještě než jsme vyjeli, jsem do sebe nalil asi půl litru kávy, než jsem se dokonale probral. ,,Chápu to. Z části je to i moje vina. Jsem blbec, vždycky všechno pokazim. Vůbec so z toho nic nedělej, Levi. Hodně lidí už mě chtělo zmlátit. Ale ty jsi vlastně první, kdo to udělal." Řekl jsem nakonec. ,,Erene nepřeháněj to! Jenom ti dal facku. Těmahle řečma to moc neusnadňuješ, jestli chceš něco vědět." Ozval se nabručeně ze zadní sedačky Armin. Otočil jsem se na něj a zpražil ho pohledem, tak radši sklapnul. ,,Armin má pravdu Erene. Chceš snad, abych ti přinesl kytici růží, nebo co?" přidal se k Arminovi Levi. ,Já jsem jenom rezignovaně zavrtěl hlavou.,, Ne nechci. Omluva mi stačí." Zbytek cesty už jsme byli zase ponořeni do hlubokého mlčení. Poslouchal jsem písničky, které se linuly z rádia a pozoroval jsem LEviho při řízení. Asi jsem usnul, protože když jsem otevřel oči, už jsme byli na místě. Ta budova byla strašně obrovská. ,,Kolik myslíte, že se tam vejde lidí?" zeptal jsem se udiveně. ,,Netuším." Odpověděli Levi s Arminem naráz. Levi mě chytil za ruku. Měl ji spocenou, studenou a lepkavou, ale neucuknul jsem. Taky jsem mu ji stisknul, aby věděl, že jsem tady s ním. Zavedli nás do…ani nevím jak se tomu říká. Kostymérna nebo tak nějak. Byla to místnost velká asi jako taneční sál. U zdi naproti dveřím stálo vedle sebe alespoň třicet zrcadel. U zdi vedle dveří jich bylo dalších asi dvacet. Asi to tady bude hodně velké, když tady takovýchle místností hned několik. Po zemi se válely krabice s různým oblečením a replikami. V koutě na konce místnosti byly sedací vaky a nějaká křesla, která vypadala, jako by je někdo našel na skládce, vyprášil je a hodil sem. Je zajímavé, že zrcadla si dovolit mohli, ale křesla už ne. Tak moc jsem dumal nad zrcadly, že jsem si nevšiml Leviho, který už seděl před toaletkou u jednoho ze zrcadel. Na zrcadle bylo přišpendlené Leviho jméno s fotkou. ,,Mám děsný kruhy pod očima." Prohlásil Levi a začal na sebe patlat zakrývací make - up.
Čekali jsme strašně dlouho, než Levi přišel na řadu. V porotě byly Emma Watson, Rihanna a Britney Spears. Jako první přišla nějaká ženská, která dělala strašně nebezpečný manévry na provaze. Pak se tam vystřídalo několik tanečních čísel, z nichž uspěla sotva polovina. Po jednom takovém čísle přišel za Levim nepřátelsky se tvářící chlápek, který měl na krku zavěšenou kytaru jako Levi. Byl vážně děsivej. ,,Čau. Jmenuju se Reiner. Taky zpíváš?" zeptal se a ukázal na Leviho kytaru. ,,Jo. No a?" zamračil se černovlasý a postavil se před Reinera. I když se postavil, byl pořád menší, než blonďák. O hodně menší. ,,Rozdrtim tě." Oznámil mu Reiner a odpochodoval pryč. Nebylo to moc přátelské přivítání, jestli chcete něco vědět. Ale všichni vás nemůžou mít rádi že jo. ,,To je kretén. Vůbec si ho nevšímej." Řekl jsem Levimu a sledoval dál dění na jevišti.
Asi po další půl hodině, kdy zrovna na jevišti byl nějakej neschopnej kouzelník k nám přispěchala nějaká ženská s visačkou, na které bylo napsáno Rico Brzenska a oznámila Levimu, že po tomhle čísle bude na řadě. Levi jen přikývl a zmučeně se na mě podíval. ,,Neboj Levi. Zařídil jsem přece, aby ti na tý bedně, co vypadá jako odposlech, běžel text. Nic nemůžeš zkazit." Uklidňoval jsem ho. Levi jen přikývl. Nevypadal, že by ho to uklidnilo. Snad to všechno vyjde…. Doufejme.
Levi konečně přišel na řadu. Stoupl si před mikrofon, který mu byl ale až někam nad hlavu. Přiskočil k němu moderátor a mikrofon snížil. Levi mu místo poděkování věnoval vražedný pohled. ,,Jmenuju se Levi." Představil se do mikrofonu. ,,Co nám předvedete?" Optala se Emma Watson unaveně. ,,Zazpívám. Od Bon Jovi You give love a bad name." Oznámil Levi, upravil si struny na kytaře a začal hrát. Po sotva první sloce jako by všechny tři porotkyně obživly. Narovnaly se na svých vypolstrovaných křeslech a se zájmem Leviho poslouchaly. První minutu bylo ticho, ale jakmile Levi dospěl k refrénu, začali všichni diváci tleskat do rytmu a jásat. Spokojeně jsem se usmál. Dal to.
,,Bylo to…úžasné. Určitě máte na to vyhrát. Takže já říkám ano." Usmála se Rihanna. Udýchaný Levi jen šťastně přikývl. ,,Neuvěřitelné. Nikdy jsem nic podobného neslyšela. Přihlásil jste se sám?" zajímala se Britney. ,,Ne. Přihlásil mě přítel." Přiznal Levi. ,,Váš přítel je moudrý muž. Já říkám ano." Usmála se Britney. Teď byla řada na Emmě. Ta to okomentovala jen prostým ano. Levi šťastně odešel, tedy spíš odtančil z jeviště. Byl jsem šťastný s ním. Když ke mně přišel skočil mi kolem krku. ,,Miluju tě Erene. Nebýt tebe a Armina nikdy bych tady nebyl." Usmál se a podíval se taky na Armina. Armin se taky usmál a pokrčil rameny. ,,Byla to maličkost. Já vlastně nic neudělal. Kdybys nebyl tak dobrej, tak jsme úplně někde jinde." Já jsem přikývl. ,,Armin má pravdu. Teď by jsme seděli na obědě a diskutovali bysme o počasí." Levimu se do očí nahrnuly slzy. Mrknul, aby je zahnal, vzal si kytaru, kterou předtím schoval do pouzdra a prohlásil, že půjdeme. Já i Armin jsme se za ním vydali.
V autě bylo děsné dusno, protože tento den byl jeden z těch odporně teplých, takže jsme chvíli postávali před autem, které mělo otevřené všechny dveře a culili se na každého, kdo prošel, jako idioti. Lidé jen vrtěli hlavami a ignorovali nás. Když už v autě bylo natolik dobře, že jsme tam mohli chvíli vydržet, nasedli a jeli zpátky domů.
Když jsme se konečně doplahočili do paneláku, Armin zalezl k sobě do bytu a já jsem se odebral s Levim k němu. Levi opřel kytaru o zeď a posadil se. Rozvalil jsem se na pohovku vedle něj. ,,Miluju tě Levi." Usmál jsem se. Levi se zadíval do země a asi po pěti minutách ticha se ke mně přitulil. ,,Já to přeci vím." Zamumlal do mého trika.
Od dalšího dne to běželo všechno znovu. Levi zkoušel, nervoval se, hádal se a znovu usmířil. Těm ženským se spíš líbilo, jak vypadá roztomile, než spíš to, jak hraje. Tím samozřejmě nechci říct, že LEvi to neumí. Umí to perfektně. Ty porotkyně prostě vypadaly, jako by ho neposlouchaly. Ani se jim nedivím. Levi je vážně strašně roztomilý. Nedivil bych se, kdyby tu soutěž vyhrál. Reiner se tvářil jako by měl každou chvíli prorazit zeď. Přímo soptil vzteky. Přišlo mi to strašně legrační.
Nevím přesně kdy, protože jsem byl strašně unavený, ale znovu jsme tam jeli. Takovou dálku. A Levi zase postoupil. Říkám si, kolikrát budu muset ještě tuhle strašnou sectu podstoupit, než ten můj malej andílek vyhraje. To nebude v pohodě. Zatímco si tady Levi poklidně zkouší, já si nepoklidně listuju časopisem a celej vynervovanej se modlím, aby se zase nenaštval, nerozmlátil půl pokoje a dal to za vinu mě, jak to poslední dobou s oblibou dělal. Už mě to unavovalo, ale nekřičel jsem na něj. Ještě ne. Ještě je moc brzo na hádky. A taky jsem na hádky moc unavený. Vymýšlení nových důvodů, proč je dobrej nápad do tý soutěže jít a proč je to blbost je tak zdlouhavý a čas zabírající.
Levi se zvedl, otevřel vyšoupávající dveře, které vedly přes celou stěnu a rozdělovaly obývák s kuchyní a došel si pro pití. ,,Erene… nechceš už jít?" promluvil ke mně a já se na něj nechápavě podíval. ,,Jsem unavený." Vysvětlil, já jsem se zvedl a Levi mě doprovodil ke dveřím. Když jsem se na něj podíval, znovu jsem to ucítil. To jiskření mezi námi. Odhrnul jsem Levimu z očí pramen vlasů, políbil jsem ho na čel, na obě víčka a nakonec na rty. ,,Jsi neskutečně roztomilý. Tak zítra. Měj se, Levi." Rozloučil jsem se, otočil se a odešel.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (118)
Zobrazit starší komentáře

101 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 4:10 | Reagovat

queen levitra
<a href="http://mylevitraok.com">levitra 20 mg</a>
levitra tv fix
<a href=http://levitra-gg.com#levitra+coupon>levitra 20mg</a>

102 levitra prices levitra prices | E-mail | Web | 24. dubna 2018 v 14:43 | Reagovat

If any one wishes to be a successful blogger, then he/she must study this article, because it contains al} techniques related to that.

103 levitra online levitra online | E-mail | Web | 24. dubna 2018 v 19:41 | Reagovat

Sharing some thing is superior than keeping up-to our self, so the YouTube video that is posted at this place I am going to share with my relatives and mates.

104 levitra generic levitra generic | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 0:18 | Reagovat

What's up everyone, I know YouTube video includes fewer bytes of memory due to that its quality is bad, but this YouTube video has great picture features.

105 levitra 20mg levitra 20mg | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 8:14 | Reagovat

Actually programming is nothing but it’s a logic, if you get handle on it then you are the master else nil.

106 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 12:58 | Reagovat

levitra ed challenge
<a href="http://mylevitraok.com">levitra 20 mg bayer prezzo</a>
original levitra
[URL=http://mylevitraok.com#levitra+online ]levitra coupon[/URL]

107 nsafsuessy nsafsuessy | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 17:37 | Reagovat

https://ttsitworldwide.com/
loan affiliate programs <a href="https://ttsitworldwide.com/">nevada payday loans</a>

108 bysJoync bysJoync | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 11:09 | Reagovat

car title & payday loan <a href="https://cashadvanceonline.us.org/#">loans online</a> same day payday loans online <a href=https://cashadvanceonline.us.org/#>pay pay loans</a>

109 ehrsuessy ehrsuessy | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 19:54 | Reagovat

online long term payday loans <a href="https://ttsitworldwide.com/#">payday loan online</a> payday loan installment <a href="https://ttsitworldwide.com/#">payday loans online</a>

110 nfssuessy nfssuessy | E-mail | Web | 2. května 2018 v 7:26 | Reagovat

payday loans no credit check no faxing <a href="https://onlinepaydayloan.us.org/#">loan online</a> instant approval personal loans <a href="https://onlinepaydayloan.us.org/#">payday loans</a>

111 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 5. května 2018 v 18:07 | Reagovat

levitra anaol
<a href="http://mylevitraok.com">levitra online</a>
audrey levitra vs viagra
<a href=http://mylevitraok.com#buy+levitra>generic levitra</a>

112 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 6. května 2018 v 23:24 | Reagovat

filitra vs levitra vardenafil
<a href="http://levitra-gg.com">levitra 10 mg prezzo</a>
levitra normal dose of adderall
<a href=http://levitra-gg.com#levitra+coupon>vardenafil 20mg</a>

113 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 7. května 2018 v 2:55 | Reagovat

levitra generico colombia soccer
<a href="http://levitra-gg.com">levitra online</a>
levitra analia franco cinema
<a href=http://levitra-gg.com#levitra+20mg>levitra rezeptfrei deutschland</a>

114 bdcTalia bdcTalia | E-mail | Web | 9. května 2018 v 5:23 | Reagovat

buy viagra <a href="http://usa77www.com/#">buy viagra</a> new viagra <a href=http://usa77www.com/#>purchase viagra online</a>

115 bakkaMup bakkaMup | E-mail | Web | 13. května 2018 v 9:34 | Reagovat

drug name for viagra
<a href=http://viagrabs.com>see here</a>
dung thuoc viagra co tac dung gi
<a href="http://viagrabs.com">generic viagra</a>
how to make natural viagra with watermelon

116 bdcadjund bdcadjund | E-mail | Web | 18. května 2018 v 19:08 | Reagovat

cash advance account type <a href="https://mobilleaderapply.com/">online loan</a> cancel bank account payday loan <a href=https://mobilleaderapply.com/>quick loans</a>

117 pamTalia pamTalia | E-mail | Web | Středa v 1:09 | Reagovat

natural alternative to viagra <a href="https://aluixnetwork.com/#">viagra online</a> buy viagra cheap <a href=https://aluixnetwork.com/#>buy viagra</a>

118 becSuisy becSuisy | E-mail | Web | Středa v 11:41 | Reagovat

buy viagra soft tabs <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">buy viagra</a> real viagra for sale <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">order viagra</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama