Vzestup

7. listopadu 2015 v 22:06 | Tess
Ohayo lidi!
Tak je tady konečně po dlouhé době další kapitola mé úžasné povídky. Je trochu delší, než předchozí kapitoly, ale ne zas nějak extra dlouhá. Slibuju, že další kapitoly budou delší a delší. Tak snad se vám bude líbit. :)

O půl šesté ráno v den soutěže jsme už já, Armin i Levi seděli v Leviho černém Fordu a Jeli do Shiganshiny, kde se měla soutěž konat. Armin trval na tom, že musí sedět vzadu, jelikož se mu vepředu dělá blbě, což bylo dobře, protože mě se zase dělalo blbě vzadu. Chvíli bylo ticho, nebylo slyšet nic, kromě hučení motoru a hraní rádia. ,,Omlouvám se za včerejšek, Erene. Obvykle se mi nestává, že bych se nechal ovládnou emocema. Prostě mi ujely nervy. Ta soutěž a tak….Chápeš? Odpustíš mi?" promluvil najednou Levi a v jeho hlase bylo slyšet, že má strach z toho, co řeknu, nedivil jsem se mu. Nedokázal jsem mu říct, že to nechápu a že mu neodpustím, ani jsem mu to říct nechtěl. I když mě tvář celou noc bolela tak moc, že jsem musel spát na druhém boku, na což nejsem ale vůbec zvyklý, takže jsem se moc nevyspal. Ještě než jsme vyjeli, jsem do sebe nalil asi půl litru kávy, než jsem se dokonale probral. ,,Chápu to. Z části je to i moje vina. Jsem blbec, vždycky všechno pokazim. Vůbec so z toho nic nedělej, Levi. Hodně lidí už mě chtělo zmlátit. Ale ty jsi vlastně první, kdo to udělal." Řekl jsem nakonec. ,,Erene nepřeháněj to! Jenom ti dal facku. Těmahle řečma to moc neusnadňuješ, jestli chceš něco vědět." Ozval se nabručeně ze zadní sedačky Armin. Otočil jsem se na něj a zpražil ho pohledem, tak radši sklapnul. ,,Armin má pravdu Erene. Chceš snad, abych ti přinesl kytici růží, nebo co?" přidal se k Arminovi Levi. ,Já jsem jenom rezignovaně zavrtěl hlavou.,, Ne nechci. Omluva mi stačí." Zbytek cesty už jsme byli zase ponořeni do hlubokého mlčení. Poslouchal jsem písničky, které se linuly z rádia a pozoroval jsem LEviho při řízení. Asi jsem usnul, protože když jsem otevřel oči, už jsme byli na místě. Ta budova byla strašně obrovská. ,,Kolik myslíte, že se tam vejde lidí?" zeptal jsem se udiveně. ,,Netuším." Odpověděli Levi s Arminem naráz. Levi mě chytil za ruku. Měl ji spocenou, studenou a lepkavou, ale neucuknul jsem. Taky jsem mu ji stisknul, aby věděl, že jsem tady s ním. Zavedli nás do…ani nevím jak se tomu říká. Kostymérna nebo tak nějak. Byla to místnost velká asi jako taneční sál. U zdi naproti dveřím stálo vedle sebe alespoň třicet zrcadel. U zdi vedle dveří jich bylo dalších asi dvacet. Asi to tady bude hodně velké, když tady takovýchle místností hned několik. Po zemi se válely krabice s různým oblečením a replikami. V koutě na konce místnosti byly sedací vaky a nějaká křesla, která vypadala, jako by je někdo našel na skládce, vyprášil je a hodil sem. Je zajímavé, že zrcadla si dovolit mohli, ale křesla už ne. Tak moc jsem dumal nad zrcadly, že jsem si nevšiml Leviho, který už seděl před toaletkou u jednoho ze zrcadel. Na zrcadle bylo přišpendlené Leviho jméno s fotkou. ,,Mám děsný kruhy pod očima." Prohlásil Levi a začal na sebe patlat zakrývací make - up.
Čekali jsme strašně dlouho, než Levi přišel na řadu. V porotě byly Emma Watson, Rihanna a Britney Spears. Jako první přišla nějaká ženská, která dělala strašně nebezpečný manévry na provaze. Pak se tam vystřídalo několik tanečních čísel, z nichž uspěla sotva polovina. Po jednom takovém čísle přišel za Levim nepřátelsky se tvářící chlápek, který měl na krku zavěšenou kytaru jako Levi. Byl vážně děsivej. ,,Čau. Jmenuju se Reiner. Taky zpíváš?" zeptal se a ukázal na Leviho kytaru. ,,Jo. No a?" zamračil se černovlasý a postavil se před Reinera. I když se postavil, byl pořád menší, než blonďák. O hodně menší. ,,Rozdrtim tě." Oznámil mu Reiner a odpochodoval pryč. Nebylo to moc přátelské přivítání, jestli chcete něco vědět. Ale všichni vás nemůžou mít rádi že jo. ,,To je kretén. Vůbec si ho nevšímej." Řekl jsem Levimu a sledoval dál dění na jevišti.
Asi po další půl hodině, kdy zrovna na jevišti byl nějakej neschopnej kouzelník k nám přispěchala nějaká ženská s visačkou, na které bylo napsáno Rico Brzenska a oznámila Levimu, že po tomhle čísle bude na řadě. Levi jen přikývl a zmučeně se na mě podíval. ,,Neboj Levi. Zařídil jsem přece, aby ti na tý bedně, co vypadá jako odposlech, běžel text. Nic nemůžeš zkazit." Uklidňoval jsem ho. Levi jen přikývl. Nevypadal, že by ho to uklidnilo. Snad to všechno vyjde…. Doufejme.
Levi konečně přišel na řadu. Stoupl si před mikrofon, který mu byl ale až někam nad hlavu. Přiskočil k němu moderátor a mikrofon snížil. Levi mu místo poděkování věnoval vražedný pohled. ,,Jmenuju se Levi." Představil se do mikrofonu. ,,Co nám předvedete?" Optala se Emma Watson unaveně. ,,Zazpívám. Od Bon Jovi You give love a bad name." Oznámil Levi, upravil si struny na kytaře a začal hrát. Po sotva první sloce jako by všechny tři porotkyně obživly. Narovnaly se na svých vypolstrovaných křeslech a se zájmem Leviho poslouchaly. První minutu bylo ticho, ale jakmile Levi dospěl k refrénu, začali všichni diváci tleskat do rytmu a jásat. Spokojeně jsem se usmál. Dal to.
,,Bylo to…úžasné. Určitě máte na to vyhrát. Takže já říkám ano." Usmála se Rihanna. Udýchaný Levi jen šťastně přikývl. ,,Neuvěřitelné. Nikdy jsem nic podobného neslyšela. Přihlásil jste se sám?" zajímala se Britney. ,,Ne. Přihlásil mě přítel." Přiznal Levi. ,,Váš přítel je moudrý muž. Já říkám ano." Usmála se Britney. Teď byla řada na Emmě. Ta to okomentovala jen prostým ano. Levi šťastně odešel, tedy spíš odtančil z jeviště. Byl jsem šťastný s ním. Když ke mně přišel skočil mi kolem krku. ,,Miluju tě Erene. Nebýt tebe a Armina nikdy bych tady nebyl." Usmál se a podíval se taky na Armina. Armin se taky usmál a pokrčil rameny. ,,Byla to maličkost. Já vlastně nic neudělal. Kdybys nebyl tak dobrej, tak jsme úplně někde jinde." Já jsem přikývl. ,,Armin má pravdu. Teď by jsme seděli na obědě a diskutovali bysme o počasí." Levimu se do očí nahrnuly slzy. Mrknul, aby je zahnal, vzal si kytaru, kterou předtím schoval do pouzdra a prohlásil, že půjdeme. Já i Armin jsme se za ním vydali.
V autě bylo děsné dusno, protože tento den byl jeden z těch odporně teplých, takže jsme chvíli postávali před autem, které mělo otevřené všechny dveře a culili se na každého, kdo prošel, jako idioti. Lidé jen vrtěli hlavami a ignorovali nás. Když už v autě bylo natolik dobře, že jsme tam mohli chvíli vydržet, nasedli a jeli zpátky domů.
Když jsme se konečně doplahočili do paneláku, Armin zalezl k sobě do bytu a já jsem se odebral s Levim k němu. Levi opřel kytaru o zeď a posadil se. Rozvalil jsem se na pohovku vedle něj. ,,Miluju tě Levi." Usmál jsem se. Levi se zadíval do země a asi po pěti minutách ticha se ke mně přitulil. ,,Já to přeci vím." Zamumlal do mého trika.
Od dalšího dne to běželo všechno znovu. Levi zkoušel, nervoval se, hádal se a znovu usmířil. Těm ženským se spíš líbilo, jak vypadá roztomile, než spíš to, jak hraje. Tím samozřejmě nechci říct, že LEvi to neumí. Umí to perfektně. Ty porotkyně prostě vypadaly, jako by ho neposlouchaly. Ani se jim nedivím. Levi je vážně strašně roztomilý. Nedivil bych se, kdyby tu soutěž vyhrál. Reiner se tvářil jako by měl každou chvíli prorazit zeď. Přímo soptil vzteky. Přišlo mi to strašně legrační.
Nevím přesně kdy, protože jsem byl strašně unavený, ale znovu jsme tam jeli. Takovou dálku. A Levi zase postoupil. Říkám si, kolikrát budu muset ještě tuhle strašnou sectu podstoupit, než ten můj malej andílek vyhraje. To nebude v pohodě. Zatímco si tady Levi poklidně zkouší, já si nepoklidně listuju časopisem a celej vynervovanej se modlím, aby se zase nenaštval, nerozmlátil půl pokoje a dal to za vinu mě, jak to poslední dobou s oblibou dělal. Už mě to unavovalo, ale nekřičel jsem na něj. Ještě ne. Ještě je moc brzo na hádky. A taky jsem na hádky moc unavený. Vymýšlení nových důvodů, proč je dobrej nápad do tý soutěže jít a proč je to blbost je tak zdlouhavý a čas zabírající.
Levi se zvedl, otevřel vyšoupávající dveře, které vedly přes celou stěnu a rozdělovaly obývák s kuchyní a došel si pro pití. ,,Erene… nechceš už jít?" promluvil ke mně a já se na něj nechápavě podíval. ,,Jsem unavený." Vysvětlil, já jsem se zvedl a Levi mě doprovodil ke dveřím. Když jsem se na něj podíval, znovu jsem to ucítil. To jiskření mezi námi. Odhrnul jsem Levimu z očí pramen vlasů, políbil jsem ho na čel, na obě víčka a nakonec na rty. ,,Jsi neskutečně roztomilý. Tak zítra. Měj se, Levi." Rozloučil jsem se, otočil se a odešel.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (202)
Zobrazit starší komentáře

101 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 4:10 | Reagovat

queen levitra
<a href="http://mylevitraok.com">levitra 20 mg</a>
levitra tv fix
<a href=http://levitra-gg.com#levitra+coupon>levitra 20mg</a>

102 levitra prices levitra prices | E-mail | Web | 24. dubna 2018 v 14:43 | Reagovat

If any one wishes to be a successful blogger, then he/she must study this article, because it contains al} techniques related to that.

103 levitra online levitra online | E-mail | Web | 24. dubna 2018 v 19:41 | Reagovat

Sharing some thing is superior than keeping up-to our self, so the YouTube video that is posted at this place I am going to share with my relatives and mates.

104 levitra generic levitra generic | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 0:18 | Reagovat

What's up everyone, I know YouTube video includes fewer bytes of memory due to that its quality is bad, but this YouTube video has great picture features.

105 levitra 20mg levitra 20mg | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 8:14 | Reagovat

Actually programming is nothing but it’s a logic, if you get handle on it then you are the master else nil.

106 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 12:58 | Reagovat

levitra ed challenge
<a href="http://mylevitraok.com">levitra 20 mg bayer prezzo</a>
original levitra
[URL=http://mylevitraok.com#levitra+online ]levitra coupon[/URL]

107 nsafsuessy nsafsuessy | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 17:37 | Reagovat

https://ttsitworldwide.com/
loan affiliate programs <a href="https://ttsitworldwide.com/">nevada payday loans</a>

108 bysJoync bysJoync | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 11:09 | Reagovat

car title & payday loan <a href="https://cashadvanceonline.us.org/#">loans online</a> same day payday loans online <a href=https://cashadvanceonline.us.org/#>pay pay loans</a>

109 ehrsuessy ehrsuessy | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 19:54 | Reagovat

online long term payday loans <a href="https://ttsitworldwide.com/#">payday loan online</a> payday loan installment <a href="https://ttsitworldwide.com/#">payday loans online</a>

110 nfssuessy nfssuessy | E-mail | Web | 2. května 2018 v 7:26 | Reagovat

payday loans no credit check no faxing <a href="https://onlinepaydayloan.us.org/#">loan online</a> instant approval personal loans <a href="https://onlinepaydayloan.us.org/#">payday loans</a>

111 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 5. května 2018 v 18:07 | Reagovat

levitra anaol
<a href="http://mylevitraok.com">levitra online</a>
audrey levitra vs viagra
<a href=http://mylevitraok.com#buy+levitra>generic levitra</a>

112 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 6. května 2018 v 23:24 | Reagovat

filitra vs levitra vardenafil
<a href="http://levitra-gg.com">levitra 10 mg prezzo</a>
levitra normal dose of adderall
<a href=http://levitra-gg.com#levitra+coupon>vardenafil 20mg</a>

113 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 7. května 2018 v 2:55 | Reagovat

levitra generico colombia soccer
<a href="http://levitra-gg.com">levitra online</a>
levitra analia franco cinema
<a href=http://levitra-gg.com#levitra+20mg>levitra rezeptfrei deutschland</a>

114 bdcTalia bdcTalia | E-mail | Web | 9. května 2018 v 5:23 | Reagovat

buy viagra <a href="http://usa77www.com/#">buy viagra</a> new viagra <a href=http://usa77www.com/#>purchase viagra online</a>

115 bakkaMup bakkaMup | E-mail | Web | 13. května 2018 v 9:34 | Reagovat

drug name for viagra
<a href=http://viagrabs.com>see here</a>
dung thuoc viagra co tac dung gi
<a href="http://viagrabs.com">generic viagra</a>
how to make natural viagra with watermelon

116 bdcadjund bdcadjund | E-mail | Web | 18. května 2018 v 19:08 | Reagovat

cash advance account type <a href="https://mobilleaderapply.com/">online loan</a> cancel bank account payday loan <a href=https://mobilleaderapply.com/>quick loans</a>

117 pamTalia pamTalia | E-mail | Web | 23. května 2018 v 1:09 | Reagovat

natural alternative to viagra <a href="https://aluixnetwork.com/#">viagra online</a> buy viagra cheap <a href=https://aluixnetwork.com/#>buy viagra</a>

118 becSuisy becSuisy | E-mail | Web | 23. května 2018 v 11:41 | Reagovat

buy viagra soft tabs <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">buy viagra</a> real viagra for sale <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">order viagra</a>

119 bdxTalia bdxTalia | E-mail | Web | 28. května 2018 v 9:58 | Reagovat

buy cheap viagra <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">viagra online cheap</a> buy viagra no prescription <a href=http://officialsaintsnflproshop.com/#>cheap viagra</a>

120 SteevToups SteevToups | E-mail | Web | 5. června 2018 v 6:19 | Reagovat

amoxicillin difficulty urinating symptoms
<a href="http://myamoxilok.com">amoxicillin 500 mg dosage instructions</a>
griffin forte 500 mg amoxicillin dosage
<a href=http://getamoxilok.com#amox+clav+875-125>amox clav 875 mg</a>
rifampicin rifabutin amoxicillin for cats

121 SteevToups SteevToups | E-mail | Web | 5. června 2018 v 10:59 | Reagovat

can you take amoxicillin for uti infection
<a href="http://myamoxilok.com">amoxicilline 500 mg</a>
manchester city wins premier league reactions to amoxicillin
<a href=http://getamoxilok.com#augmentin+875-125>amoxicillin 500 mg dosage instructions</a>
extranase 900 nk posologie amoxicilline

122 vadSuisy vadSuisy | E-mail | Web | 5. června 2018 v 23:17 | Reagovat

cheap tadalafil <a href="http://hitcialisosn.com/#">cialis prescription</a> cialis sale <a href="http://hitcialisosn.com/#">cialis pills</a>

123 bfiTalia bfiTalia | E-mail | Web | 7. června 2018 v 7:09 | Reagovat

online viagra <a href="http://viagraocns.com/#">viagra online pharmacy</a> viagra pill <a href=http://viagraocns.com/#>viagra alternatives</a>

124 KiiraToups KiiraToups | E-mail | Web | 7. června 2018 v 7:16 | Reagovat

red arrow signal pointing right is equivalent to amoxicillin
<a href="http://getamoxilok.com">amox clav</a>
advances in friedel-crafts acylation reactions to amoxicillin
<a href=http://getamoxilok.com#amoxicilina+500>amoxicilline 500 mg</a>
lutenyl 3 75 mg posologie de l'amoxicilline

125 KiiraToups KiiraToups | E-mail | Web | 7. června 2018 v 14:55 | Reagovat

amoxil syrup australia flag
<a href="http://getamoxilok.com">amox/k clav 875-125</a>
83 lb amoxicillin dosing
<a href=http://getamoxilok.com#amoxicillin+500mg+capsules>amoxicillin-clavulanate 875-125</a>
sdcep guidelines amoxicillin clavulanate

126 nfsTalia nfsTalia | E-mail | Web | 8. června 2018 v 22:03 | Reagovat

viagra without prescription <a href="https://holidayrentallorgues.com/">price viagra</a> viagra use <a href=https://holidayrentallorgues.com/>viagra from india</a>

127 nnsTalia nnsTalia | E-mail | Web | 9. června 2018 v 2:05 | Reagovat

viagra how it works <a href="https://aluixnetwork.com/">buy viagra no prescription</a> free viagra sample <a href=https://aluixnetwork.com/>cheap viagra</a>

128 ndgSuisy ndgSuisy | E-mail | Web | 9. června 2018 v 19:54 | Reagovat

viagra uk <a href="http://bitcapblog.com ">what would happen if a girl took viagra</a> cheap generic viagra <a href="http://bitcapblog.com">viagra no prescription</a>

129 bakkaMup bakkaMup | E-mail | Web | 10. června 2018 v 0:10 | Reagovat

danger of viagra use
<a href=http://viagrabs.com>generic viagra</a>
viagra tomado por jovenes
<a href="http://viagrabs.com">navigate to this website</a>
viagra tablets in india

130 nreTalia nreTalia | E-mail | Web | 10. června 2018 v 10:41 | Reagovat

how does viagra work <a href="http://susamsokagim.com">lowest price viagra</a> free viagra without prescription <a href=http://susamsokagim.com>viagra how it works</a>

131 xbcSuisy xbcSuisy | E-mail | Web | 11. června 2018 v 8:12 | Reagovat

payday cash loan <a href="https://onlineloan.us.org">online loans</a> federal student loans <a href="https://onlineloan.us.org">loan online</a>

132 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 11. června 2018 v 11:59 | Reagovat

cialis vs viagra strength
<a href="http://cialis-tt.com">cialis 20 mg</a>
azopt generico de cialis
<a href=http://cialis-gg.com#cialis+pills>buy cialis 20mg</a>

133 xcbSuisy xcbSuisy | E-mail | Web | 11. června 2018 v 17:53 | Reagovat

cheap viagra online <a href="http://emtpartsstore.com/">viagra online</a> viagra alternatives <a href="http://emtpartsstore.com">buying viagra online</a>

134 bsdTalia bsdTalia | E-mail | Web | 12. června 2018 v 12:12 | Reagovat

same day loans bad credit <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">same day payday loans</a> installment loans no credit check <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>payday loans</a>

135 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 12. června 2018 v 14:35 | Reagovat

tijolinho e-cialis vaporable cialis for e-cig
<a href="http://cialis-gg.com">buy generic cialis</a>
venta de cialis en mano madrid
<a href=http://cialis-gg.com#cheap+cialis>generic cialis</a>

136 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 14. června 2018 v 3:58 | Reagovat

cialis over the counter at walmart review
<a href="http://cialis-tt.com">tadalafil 20mg</a>
buy cialis online forum
<a href=http://cialis-tt.com#black+cialis+online+mail-order+pharmacies>cialis professional online mail-order pharmacies</a>

137 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 14. června 2018 v 18:53 | Reagovat

horario biblioteca cialis
<a href="http://cialis-gg.com">buy cialis</a>
tadora 20 cialis for women
<a href=http://cialis-tt.com#tadalafil+coupon>cialis 20 mg best price</a>

138 nnaAsymn nnaAsymn | E-mail | Web | 15. června 2018 v 4:59 | Reagovat

cialis brand <a href="http://genericcialls.com/"> cheap cialis</a> cialis for sale <a href=http://genericcialls.com/> cialis</a>

139 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 15. června 2018 v 5:21 | Reagovat

thuoc nebilet tab 5mg cialis
<a href="http://cialis-gg.com">cialis 20mg</a>
philippe cialis dentist e toothpaste
<a href=http://cialis-tt.com#cialis+from+canada>cialis 20 mg price</a>

140 nnaAsymn nnaAsymn | E-mail | Web | 15. června 2018 v 21:27 | Reagovat

cialis coupon <a href="http://genericcialls.com/"> order cialis</a> tadalafil online <a href=http://genericcialls.com/> cialis online generic</a>

141 jjjSuisy jjjSuisy | E-mail | Web | 16. června 2018 v 12:19 | Reagovat

consolidate student loans <a href="https://payday-loans.us.org">online payday loan</a> apply credit card bad credit <a href="https://payday-loans.us.org">payday loan online</a>

142 nnrTalia nnrTalia | E-mail | Web | 17. června 2018 v 14:20 | Reagovat

cialis without prescription <a href="http://fundeconp.org/">generic cialis</a> cialis tadalafil <a href=http://fundeconp.org/>cialis online</a>

143 bakkaMup bakkaMup | E-mail | Web | 20. června 2018 v 4:04 | Reagovat

what happens if you take too much viagra
<a href=http://www.viagrabs.com>navigate to these guys</a>
viagra hearing loss study
<a href="http://www.viagrabs.com">find more info</a>
prostatectomy and viagra

144 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 26. června 2018 v 5:42 | Reagovat

viagra professional for sale
<a href="http://viagra-tt.com">women viagra</a>
hypoten 100mg viagra
<a href=http://viagra-tt.com#viagra+tablets>viagra for women online mail-order pharmacies</a>

145 bakkaMup bakkaMup | E-mail | Web | 26. června 2018 v 23:18 | Reagovat

where can i get viagra in delhi
<a href=http://viagrabs.com>navigate to this website</a>
how does viagra effect the heart
<a href="http://viagrabs.com">canada viagra</a>
effects of viagra wiki

146 bakkaMup bakkaMup | E-mail | Web | 27. června 2018 v 13:05 | Reagovat

viagra holland ervaringen
<a href=http://viagrabs.com>free viagra</a>
how long till viagra takes effect
<a href="http://viagrabs.com">here</a>
effects of viagra on young adults

147 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 27. června 2018 v 19:06 | Reagovat

viagra generico en argentina se
<a href="http://viagra-gg.com">buy sildenafil</a>
viagra drugstore prices
<a href=http://viagra-tt.com#coupon+viagra>viagra online paypal uk</a>

148 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 28. června 2018 v 7:58 | Reagovat

alpha chloralose wirkung viagra
<a href="http://viagra-tt.com">womens viagra</a>
viagra not for sniffing dogs
<a href=http://viagra-tt.com#cheap+viagra+generic>viagra for sale</a>

149 rbsTalia rbsTalia | E-mail | Web | 28. června 2018 v 22:29 | Reagovat

tadalafil dosage <a href="http://hopcialisraj.com/">cialis price</a> cialis coupon <a href=http://hopcialisraj.com/>cialis professional</a>

150 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 29. června 2018 v 22:14 | Reagovat

viagra masticable 100 mg
<a href="http://viagra-gg.com">cheap 50 mg viagra</a>
main ingredient in viagra
<a href=http://viagra-gg.com#viagra+100mg>red viagra online mail-order pharmacies</a>

151 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 30. června 2018 v 2:46 | Reagovat

viagra not work
<a href="http://viagra-gg.com">viagra buy</a>
generic names for viagra joke gift
<a href=http://viagra-tt.com#prezzo+viagra+100mg>viagra 100mg</a>

152 fbfMobre fbfMobre | E-mail | Web | 5. července 2018 v 8:48 | Reagovat

cheap tadalafil <a href="http://cialisserfher.com/">buy cialis online</a> tadalafil liquid <a href="http://cialisserfher.com/">online cialis</a>

153 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 6. července 2018 v 3:35 | Reagovat

cialis calgary
<a href="http://cialis-tt.com">cialis for sale</a>
digeplus generico de cialis
<a href=http://cialis-gg.com#buy+20+mg+cialis>cialis tablets</a>

154 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 6. července 2018 v 20:34 | Reagovat

cialis wmv
<a href="http://cialis-tt.com">cialis cost</a>
do bathtubs cialis commercial mean joe
<a href=http://cialis-tt.com#200+cialis+coupon>tadalafil 5 mg</a>

155 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 7. července 2018 v 12:07 | Reagovat

cialis und viagra zusammen nehmen russland
<a href="http://cialis-gg.com">tadalafil tablets</a>
side effects of viagra or cialis
<a href=http://cialis-gg.com#cialis+20+mg+price>tadalafil generic</a>

156 Seobortru Seobortru | E-mail | 9. července 2018 v 20:55 | Reagovat

Здравствуйте!
Предлагаю бесплатное продвижение Вашего сайта, если Вы хотите видеть свой сайт первым в поисковых системах, то обращайтесь.

Мой профиль ВКОНТАКТЕ

Буду рад помочь, пишите ;)

157 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 10. července 2018 v 12:48 | Reagovat

ursacol generico do viagra
<a href="http://viagra-gg.com">100 mg viagra</a>
crocothemis erythraea female viagra
<a href=http://viagra-gg.com#thin-film+viagra+online+mail-order+pharmacies>cheap 50 mg viagra</a>

158 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 10. července 2018 v 12:48 | Reagovat

damsella 28 comprimidos viagra
<a href="http://viagra-gg.com">viagra 100 mg</a>
isspro controindicazioni viagra
<a href=http://viagra-gg.com#generic+for+viagra>women viagra</a>

159 DavidJibre DavidJibre | E-mail | Web | 13. července 2018 v 23:35 | Reagovat

Чемпионат мира – это главное международное соревнование сообразно футболу. В этом году ФИФА проходит в России. Выстроенные с нуля арены с нетерпением ждали и ждут любителей футбола и лучших игроков планеты. Июнь и июль стали горячими месяцами для России. Для кону – перворазрядный футбольный трофей.
Но многие болельщики, в часть числе и иностранные гости, приехавшие для чемпионат, предпочитают большую часть времени проводить в заведениях, где проходят прямые трансляции всех матчей Мундиаля. Здесь мебель не такая официальная, начинать а про наличие большого выбора алкогольных напитков и закусок говорить не приходится.
Хотим рассказать вам о ТОП 3 заведений в Адлере, в которых комфортно, весело и вкусно пользоваться футболом!
<a href=https://restoranysochi2.blogspot.com/>Рестораны в Сочи</a>
1. Английский паб The Prince of Wales/ «Дворянин Уэльский»
??Адрес: Имеретинская низ, Морской бульвар, д. 1
Убежище с атмосферой типичных пабов Туманного Альбиона. Вся мебель и предметы интерьера привезены из Лондона с Portobello Road. Здесь каждая нечто имеет свою историю. Комната — традиционная островная: сливочный суп чаудер с морепродуктами, бангерс-энд-мэш, фиш-энд-чипс, пастуший пирог. Барная карта включает с десяток сортов разливного эля, портера и стаута, упихивать обязательный для такого места великий выбор виски — будто купажированного, так и односолодового. Посмотреть матчи дозволено подобно внутри паба, беспричинно и для открытой террасе в компании громкоголосых друзей.

2. Ирландский паб O’Sullivan’s/ Осаливанс
??Адрес: Нижнеимеретинская залив, ул. 65 лет Победы, д.55

Лучший Ирландский паб находится в шаговой доступности через стадиона. Сугроб ТВ панелей, которые транслируют футбол. Образцовый набор пива (Гиннес, Килкени, Харп), чтобы ценителей русской классики – Жигули. Полноценная кухня, крепкие напитки, коктейли – все есть. Плюс отличная веранда, для которой к чемпионату смонтировали громадный экран, а присутствие входе расписание всех трансляций.

3. Пиццерия Papa Johns/ «Духовенство Джонс»
Каждую трансляцию в пиццерии разыгрывают бесплатную пиццу! Угадавшему счёт матча первым – в дар футбольная пицца. Акция действует в ресторанах сети "Папа Джонс" по адресам, указанным ниже. Экраны расположены во всей пиццерии. В ТРЦ «Мандарин» есть открытая терраса тоже с экранами и детская зона, где малыши могу поиграть, покуда родители увлечены футболом.
Сайт: https://restoranysochi2.blogspot.com/
http://www.youtube.com/watch?v=LBB1DvlqcOI
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/LBB1DvlqcOI" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

160 bnmSeedo bnmSeedo | E-mail | Web | 15. července 2018 v 21:16 | Reagovat

viagra information <a href="http://setviagraeja.com/#online viagra generic"> buy viagra</a> buy cheap viagra <a href="http://setviagraeja.com/#viagra">online viagra generic</a>

161 mukspomb mukspomb | E-mail | Web | 18. července 2018 v 17:37 | Reagovat

free viagra sample pack <a href="http://dejviagram.com/">does generic viagra work</a> viagra reviews <a href=http://dejviagram.com/>low cost viagra</a>

162 bsfguche bsfguche | E-mail | Web | 19. července 2018 v 14:45 | Reagovat

tadalafil tablets <a href="http://valcialisns.com/">cialis reviews</a> cialis generic <a href=http://valcialisns.com/>cialis canada</a>

163 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 21. července 2018 v 3:49 | Reagovat

beclate aquanase generic cialis
<a href="http://cialis-easy.com">lowest cialis prices</a>
foster 100 6 wirkstoff cialis
[URL=http://cialis-easy.com#coupon+tadalafil ]cheap tadalafil online[/URL]

164 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 21. července 2018 v 9:12 | Reagovat

cialis generico san marino
<a href="http://cialis-easy.com">cost of cialis</a>
online pharmacy australia cialis sample
[URL=http://cialis-easy.com#cialis+20+mg+price ]cialis prices[/URL]

165 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 21. července 2018 v 15:00 | Reagovat

cialis buy usa
<a href="http://cialis-easy.com">generic cialis tadalafil</a>
espasmo luftal generico de cialis
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+generic>generic cialis</a>

166 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 22. července 2018 v 7:16 | Reagovat

left coast cellars cialis cuvee pinot noir 2008 ford
<a href="http://cialis-easy.com">cialis 5mg</a>
cialis 2.5mg price
<a href=http://cialis-easy.com#online+cialis>buy cialis now</a>

167 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 22. července 2018 v 17:30 | Reagovat

manyper 20mg cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis generic</a>
buy cheap cialis online uk stores
<a href=http://cialis-easy.com#tadalafil+coupon>cialis 5mg</a>

168 kelseyjf11 kelseyjf11 | E-mail | Web | 25. července 2018 v 13:31 | Reagovat

My up to date network scheme:
http://andrea.web1.telrock.net

169 RolandUnash RolandUnash | E-mail | 26. července 2018 v 13:10 | Reagovat

Hello! I'll tell уou my methоd with all the details, аs I stаrtеd еarning in the Intеrnet from $ 3,500 per dаy with thе hеlp оf sоciаl nеtworks rеddit and twitter. In this videо уou will find mоrе detаilеd infоrmаtiоn аnd аlsо sеe hоw mаny milliоns hаvе еаrnеd thоse who havе bееn wоrking fоr a yeаr using my methоd. I speсificаlly mаde а vidео in this capaсity. Аftеr buying my mеthоd, you will understаnd whу: http://wsyj.com/go.php?url=https://vk.cc/8jfmUx

170 sherrieuh69 sherrieuh69 | E-mail | Web | 27. července 2018 v 5:52 | Reagovat

Indecorous blog pictures from internet  
http://femdom.adultnet.in/?kimberly
  erotic wallpaper sexy hot erotic stories sex tv adult toys erotic india

171 jennieba60 jennieba60 | E-mail | Web | 28. července 2018 v 0:30 | Reagovat

Daily porn blog updates
http://sexypic.erolove.in/?entry-kelli
sex xdreem tv medicina natural para la artritis reumatica de peru algarrobin johnny test hentai pics price per square for vinyl siding pussy rubbing pussy

172 melodynk18 melodynk18 | E-mail | Web | 30. července 2018 v 23:39 | Reagovat

New starkers pictures  
erotic s erotic romance free erotic define erotic erotic epub    
http://anal.erolove.in/?eve  ;
  erotic traveler body erotic adult movies erotic short films wow erotic

173 XRumerTest XRumerTest | E-mail | 1. srpna 2018 v 20:58 | Reagovat

Hello. And Bye.

174 brentdo1 brentdo1 | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 10:42 | Reagovat

Indecorous blog pictures from internet  
http://blacklesbians.xblog.in/?bailey
  top erotic books sex online new erotic erotic romance stories erotic posters

175 WilliesUrgew WilliesUrgew | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 11:42 | Reagovat

Hello.

Downloads music club Dj's, mp3 private server.
http://0daymusic.org/

Private FTP Music/Albums/mp3 1990-2018:
Plan A: 20 EUR - 200GB - 30 Days
Plan B: 45 EUR - 600GB - 90 Days
Plan C: 80 EUR - 1500GB - 180 Days

Best Regards,
Robert

176 MorrisZem MorrisZem | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 17:25 | Reagovat

Laminine LPGN ?? Аналог ламинина AminoBoosters дешевле в 3-6 раз. В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений
Подробно на сайте http://1541.ru  viber +380976131437  Скайп evg7773

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 3-6 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

Protandim Nrf2 в 1 миллион раз эффективнее любых антиоксидантов.
На базе Протандима Созданы удивительные крема антистарения для кожи. Они стали прорывом в мире антивозрастной косметики.
Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/protandim-nrf1-2.php

177 DavidDoush DavidDoush | E-mail | Web | 6. srpna 2018 v 5:51 | Reagovat

Рекомендую отличный киносайт

<a href=http://kino-look.ru/xfsearch/year/2017/>фильмы онлайн бесплатно 2018 Подробно тут...</a>

178 SergioTwiff SergioTwiff | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 14:01 | Reagovat

AminoBoosters в 3-7 раз дешевле, чем Laminine LPGN.  В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200. Всё 1 в 1. Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений Не MLM http://1541.ru viber +380976131437  Скайп evg7773

179 kendrajs18 kendrajs18 | E-mail | Web | 9. srpna 2018 v 8:19 | Reagovat

My new blog sites
http://asslick.photo.erolove.in/?post-jaqueline
gay b&b's washington dc cascada boobs big boobs sucking wmv tube sex lesbian hentai puffi

180 MorrisZem MorrisZem | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 6:37 | Reagovat

Laminine LPGN ?? Аналог ламинина AminoBoosters дешевле в 3-6 раз. В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений
Подробно на сайте http://1541.ru  viber +380976131437  Скайп evg7773

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 3-6 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

Protandim Nrf2 в 1 миллион раз эффективнее любых антиоксидантов.
На базе Протандима Созданы удивительные крема антистарения для кожи. Они стали прорывом в мире антивозрастной косметики.
Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/protandim-nrf1-2.php

181 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 20:15 | Reagovat

krkina viagra online
<a href="http://viagra-nice.com">viagra oral jelly online mail-order pharmacies</a>
buy cheap viagra online usa
[URL=http://viagra-nice.com#viagra+50mg ]viagra super force online mail-order pharmacies[/URL]

182 viviancd4 viviancd4 | E-mail | Web | 15. srpna 2018 v 15:40 | Reagovat

New sovereign porn site  
http://arab.adultnet.in/?jaquelin
  erotic entertainment best erotic games erotic hindi erotic authors erotic saree

183 deloresmk2 deloresmk2 | E-mail | Web | 15. srpna 2018 v 17:12 | Reagovat

Free porn pictures    
http://arab.sexblog.pw/?make the most of.katelin
  banana brandy sexy movies black race car driver monkey rocker brutal dildo xxx pornofamily

184 Melvinliz Melvinliz | E-mail | 16. srpna 2018 v 18:23 | Reagovat

Judi Online Agen Bola Sbobet - Pada hari ini kami selaku agen portal betting terbaik memberikan pelayanan untuk membuka akun Sbobet online di Indonesia.

Agen Sbobet equivoque pernah mendapatkan sebuah penghargaan pada tahun 2010 yang diberikan oleh eGaming Rehash Magazine. Dan tepat di pergantian tahun 2011, masuk kedalam 50 daftar most influential operators yang diresmikan oleh eGaming Review.

<a href="http://167.114.87.240/judi-online-agen-bola-sbobet/">bandar judi online</a>

185 jaclynlh4 jaclynlh4 | E-mail | Web | 20. srpna 2018 v 2:35 | Reagovat

Vacant pictures  
http://bdsm.adultnet.in/?arlene
  erotic boutique fashion erotic venus erotic fair vГ­deos pono erotic litterature

186 Angeloelali Angeloelali | E-mail | 23. srpna 2018 v 23:41 | Reagovat

PTHC FORUM

A-one CP Shortclip 2018 Restricted Chunk

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

Advanced in years files 2000-2017OVERWHELM Unshared Anthology Consumed 1201-1500 Files Break !!! DISPASSIONATE !!!!!

Siberian Mouse Book

Pine seeking the profit of Modelkids Dvd 1 - 44 Mortal showing

Sleight of hand a hankering after Anal Series 1 - 25 Preview !!!

https://qil.su/OYaoqM

Jack ketch envisage an survey to Pic Dvd 1 - 50 Undisclosed showing !!! UNSHACKLED !!!!!

187 orarp1 orarp1 | E-mail | Web | 24. srpna 2018 v 0:25 | Reagovat

Started untrodden spider's web project
google mobile phone photo best tablets android low price cheap unlocked android phone
http://pornapps.xblog.in/?page.kendall
free wallpapers for phone android how to download amazon appstore on android phone sex game online free play celebrity wallpapers cool apps for android phones

188 wesleybt4 wesleybt4 | E-mail | Web | 24. srpna 2018 v 15:09 | Reagovat

Unique home stage instead of concoct:
http://virgil.web1.telrock.net

189 GeremoMup GeremoMup | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 10:35 | Reagovat

acquistare cialis generico in europa
http://cialisle.com/ cialis price comparison
walmart pharmacy prices cialis

190 thelmalv16 thelmalv16 | E-mail | Web | 30. srpna 2018 v 20:24 | Reagovat

My self-controlled protrude:
http://ryan.web.telrock.net

191 codyep11 codyep11 | E-mail | Web | 5. září 2018 v 10:31 | Reagovat

Hip porn blog    
http://lesbianhentai.xblog.in/?age_renee
   erotic experience adult fiction erotica free adult sex erotic workout

192 DouglasMop DouglasMop | E-mail | Web | 6. září 2018 v 0:42 | Reagovat

good day all    -- http://sports2.com

193 SergioTwiff SergioTwiff | E-mail | 8. září 2018 v 13:24 | Reagovat

Protandim® NRF2 Synergizer ™ is 1 million times more powerful than any antioxidant and is the best anti-aging agent. http://tkflorida.lifevantage.com There are no such products in the world. Registration in the MLM project LifeVantage is welcome in open countries as the USA, Canada, Australia, Japan, Mexico, Hong Kong, Thailand, to get the best prices for ALL products of the company and the maximum of income for you. For more details - go to the site contact me at t.+12487304178 Skype tatyana.kondratyeva2

194 leahxk2 leahxk2 | E-mail | Web | 10. září 2018 v 11:31 | Reagovat

Hip sovereign porn site  
poon videos free pornography videos literature erotic erotic french erotic cakes    
http://futanari.erolove.in/?ashlyn  ;
  erotic hotel massage erotic belly dance erotic hotels erotic chinese massage erotic tale

195 carliv69 carliv69 | E-mail | Web | 11. září 2018 v 0:45 | Reagovat
196 GeremoMup GeremoMup | E-mail | Web | 19. září 2018 v 22:08 | Reagovat

cialis delivered to australia
http://cialisle.com/ female cialis
cialis and lower back pain

197 adrianzb16 adrianzb16 | E-mail | Web | 20. září 2018 v 9:53 | Reagovat

My up to date entanglement outline:
http://brandie.projects.telrock.org

198 cecilfb60 cecilfb60 | E-mail | Web | 20. září 2018 v 14:25 | Reagovat

Updated contrive page:
http://elena.web1.telrock.net

199 MorrisZem MorrisZem | E-mail | 20. září 2018 v 21:21 | Reagovat

Analogue of Laminine AminoBoosters ( AminoPure) http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox are 3-7 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn how to get a product, contact me at t.+12487304178 Skype tatyana.kondratyeva2

200 MorrisZem MorrisZem | E-mail | 27. září 2018 v 9:19 | Reagovat

Вам спасли Жизнь и Вы желаете Наградить этого Человека Настоящим Орденом. Обращайтесь сюда http://spaszhizny.ru/ Tel. или WhatsApp +7(985)952-0864

201 BillyHap BillyHap | E-mail | Web | 5. prosince 2018 v 18:03 | Reagovat

достохвальный вебресурс https://spb-girls.biz/dosug-v-spb/

202 JamesGew JamesGew | E-mail | Web | Včera v 22:59 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama