Tess otevřeně aneb vše, co se mi honí hlavou

28. prosince 2015 v 22:59 | Tess |  Kecy - Tess
Ohayo lidi!
Jak se na to tak dívám, tak si budu muset vymyslet nový pozdrav. :D Ale na to je ještě hooodně času....teda aspoň si to myslim.
Tak proč jsem se vlasně ráčila ozvat.... Hezky jedno po druhém (Jak říká Sherlock Holmes ze seriálu Sherlock v druhém díle třetí série - jo ujíždím na tom seriálu. :D).
Tak zaprvé jsem opět u táty a jelikož už mi je nějakou dobu 15 (jo budu se tím všude chlubit, že mi táta konečně dovolil chodit na zábavy a na jeho hraní což mi dovoloval i dřív, ale odteď je to oficiální, ale to je jedno). No a tak se stalo, že táta včer kdesi hrál a já tak jela s ním. Zezačátku to tam byla strašná nuda, protože jsme tam přijeli v pět a ono to začínalo až v sedm. Pak teda táta konečně hrál, ale to není to hlavní co vám chci sdělit. Teď se podržte nebo si sedněte, protože teď to přijde, to se potrháte smíchy. Já si tam tak chodím a hle: nějakej chlap, celej v černým, vlasy po ramen a první co mě napadlo bylo: Snape! Ale lidi on fakt vypadal jako Snape no já z toho měl dost. :DDD
První část máme za sebou, takže ji oddělíme gifem jedem dál!

Další věc jsou dárky(jak jinak, že? To bylo opravdu dost nečekané. Ninisisinka ani Zatoko o tom zatím nenapsali...teda jestli o tom Zatoko napsal tak padon. Já si jen všimla, že přidal nějakou grafiku, takže... :D). Já se prostě musím pochlubit.Tak začneme od toho, z čeho jsem byla nejvíc ndšená a po čem jsem jako strašně toužila. Sada všech HP DVDček všetně bonusů. No já se mohla zbláznit, když jsem to uviděla (potterhead jak vyšitá :D)! Bohužel jsem byla moc líná na to, abych to vyfotila a dala to sem, což mě vde k dalšímu dárku. Kmobilu. Jako jo dostala jsem jeden minulej rok, ale ten už je rozflákanej, takže mám novou bílou nokii, ale brzo už bílá nebude. Dál jsem dostala šest knížek(to nwm kdy je přečtu). Taky nějakej parfém, aby se neřeklo, žejo, šampon, se kterým jsem si dneska už stačila umýt vlasy a sprcháč, který už je taky použitý. :D A poslední jsem dostala dvě mikiny, šedé šaty a nějaké tričko.
Takže další gif a jdem dál.

Tak a teď asi poslední věc to vám musim říct. :D A pak už vás nebudu týrat, slibuju. Asi před dvouma týdnama mi mamka říká: ,,Stáhni avengers, podíváme se na to," tak jsem to teda stáhla, dodívala jsem se a myslela jsem si, jak strašně budu shipovat Thor x Loki, ale pak se ukázalo, že miluju FrostIron (Tony x Loki). Vim, že to některým nic neříká, možná to říká všem všechno a já jsem jenom zpožděná, že jsem se na ten film a teprv na 1. díl podíval až eď, ale za to nemůžu já, ale Sherlock. :D No tak to bude asi vše. SAYONARA!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama