Jake (Sasusaku)

30. ledna 2016 v 13:17 | Tess
Ohayo lidi!
Tak jsem konečně dopsala povídku pro Adís tak doufám, že se bude líbit.
Trochu jsem to poupravila, tak se mi to snaž nemít za zlý. :D

!!!PEREX!!!
,,Vypadněte! Nechte mě bejt!" vyřvával jakýsi černovlasý může středních let, kterému jeden z policejních droidů nasazoval pouta. ,,To-je-rozkaz." Odpověděl droid mechanickým hlasem a odtáhl muže na policejní stanici.
,,Pořád se ještě snažíš o tu umělou inteligenci, která je schopná samostatného myšlení a cítění, Sasuke-kun?" usmála se Sakura stojící se Sasukem před velkou budovou, kde Uchiha pracoval. V patrech byly kanceláře a v přízemí se vyráběli droidi. Moc lidí se tam nenašlo. Maximálně tři nebo čtyři svalnatí chlapíci, kteří obsluhovali stroje. V jedné z těch kanceláří Sasuke sedával a snažil se přijít na kloub Sakurou už zmiňované umělé inteligenci. ,,Jistě." Přikývl Sasuke ,,Už jsem hodně pokročil. Za pár dní, možná týdnů, by to mělo být hotové." Sakura se nadšeně usmála (pozn. Autorky: tak strašně škrábu, že jsem na tom papíře nejdřiv přečetla nadrženě, tak ale stane se že jo :D). Plánovala, že hned jak se Sasukemu podaří dát tuto umělou inteligenci do chodu, svěří se mu se svou láskou k němu a bude doufat, že ji neodmítne. ,,Tak… já už půjdu, Sasuke-kun. Potom se uvidíme." Zavrkala po chvíli a vyrazila domů.
Když Sakura přišla domů, otevřela lednici, vzala si jogurt a odebrala se do obýváku zapnout si televizi. Začínaly zprávy. ,,Lidé se začali bouřít proti mechanickým policejním jednotkám, které zjednávají v našem městě pořádek." Oznamovala reportérka, zatímco na obrazovce běžela ukázka, natočená zřejmě z vrtulníku, jak několik freaků a dogově závislých střílí, jak se zdálo, docela primitivními zbraněmi na stěnu droidů pochudujících k nim. Scéna byla doprovázena zvuky vrtulníku, cinkáním nábojů z pistolí narážejících na kovová těla droidů a rytmickým dupáním oněch neživých stvoření. Sakura na to nevěřícně zírala s otevřenou pusou a upustila jogurt na zem. Uvědomila si to až když urychleně vstala a stoupla do narůžovělé břečky, která pomalu vytékala z kelímku. K telefonu doskákala na jedné noze a hned zavolala Ino.
,,Ahoj Ino. Viděla jsi zprávy?" vychrlila na ni Sakura hned, jak to zvedla. ,,Viděla. Je to… docela děsivý." Připustila Ino. Chvíli si ještě povídaly, pak se Sakura rozloučila. Znovu si sedla k televizi a přepla kanál. Nějaký pořad o autech. Nuda. Zase přepla. Tentokrát začínal nějaký film. Lev ve zlatém kruhu na černém pozadí zařval a zmizel. Začala hrát pomalá, mírně děsivá hudba. ,,Televize Konoha uvádí… Dolly zabiják." Oznámil hluboký mužský hlas, když se na obrazovce ze tmy vyjevil anglický název filmu. Sakura pokrčila rameny, opřela se a nerušeně začala sledovat film.
Sasuke zůstal vzhůru dlouho do noci a pracoval na umělé inteligenci, kterou hodlal stvořit. Byl už blízko. Cítil to.
Ještě to odpoledne přivezli muži, kteří dohlíželi na droidy, jednoho s pokaženou baterií. Sasuke počkal, až odejdou, droida odtáhl do svého auta, a odvezl hok sobě domů. Chvíli ho dával dohromady, ale nic moc s ním nebylo. Když ho nabije, může na něm vyzkoušet svůj projekt a bude mít jistotu, že aspoň nějaký čas vydrží, bude-li fungovat. Ale potřeboval místo, kde by to všechno uskutečnil. Jeho byt byl moc malý. Vzpomněl na Sakuru a zapřemýšlel, zda by mu pomohla. Co věděl, tak měla docela velký barák.
,,Sasuke-kun…co potřebuješ takhle brzo ráno?" podivila se Sakura, když u ní černovlasý zazvonil. ,,Sakuro, víš jak jsem ti říkal o tom menším projektu?" začal Sasuke. Sakura jen přikývla a čekala, co se bude dít dál. ,,Potřeboval bych to někde zprovoznit." Vysvětlil po chvíli ticha. ,,Jasně, určitě. Můžeš si zabrat garáž. Auto mívám venku." Usmála se Sakura a kývla ke garáži. ,,Díky." usmál se Sasuke.
Poté, co Sasuke úspěšně odtáhl droida do Sakuřiny garáže, mu zazvonil mobil. Podíval se na displej a otráveně vzdychl. Zvedl to a pozdravil. ,,Sasuke okamžitě přijeď do práce. Když jsem přišla, za tvým stolem seděla nějaká ženská a smazala celej systém!" jančila šéfová. Sasuke zbledl jako stěna. ,,S tím se v tom případě nedá nic dělat." Odpověděl roztřeseně. ,,Ty to nemáš nikde zálohovaný , ty idiote?" rozkřikla se šéfová. ,,Měl jsem za to, že budova je dobře zabezpečená, tak jsem to nezálohoval." Vysv+tlil černovlasý. ,,Proboha! Tak to nějak udělej znova! Je mi fuk jak, ale prostě to sprav!"
,,Ne počkej! Povedlo se mi vytvořit umělou inteligenci se schopností samostatného cítění a myšlení! Je to perfektní, jen to potřebuju otestovat, dej mi trochu času." Vychrlil na ni rychle Sasuke. ,,To je sice hezký, ale na blbosti neí čas. Takže to sprav a nevymejšlej hovadiny!" zařvala šéfová a típla to. Sasuke se zvedl, nasedl do auta a rozmrzele jel do práce.
Šéfová už na něj čekala a rytmicky poklepávala svým dlouhým pěstěným nehtem o stůl.
,,Šéfová, nerad vám to říkám, zvlášť proto, že jsem vám to už říkal, ale není to tak lehký, jak to vypadá." Vzdychl Sasuke, když došel k jejímu stolu. ,,Nevymlouvej se! Jednou jsi to dokázal, tak si to snad pamatuješ, ne?" Sasuke si tedy s povzdychem sednul k počítači a strávil tam celý den a ještě půlku noci.
,,Mužeš jít. Doděláš to příště." Mávla rukou šéfová, když hodiny ukazovaly několik minut po půlnoci.
Druhý den ráno, když Sasuke snídal, jako by ho něco náhle osvítilo, hodil do sebe zbytek vloček tak rychle, až se zakuckal, a vystřelil z domu míříc k Sakuře. Úplně zapomněl na toho poškozeně nepoškozeného droida.
Sakura seděla na terase a četla si román, který jí nedávno dala Ino, když jí před domem zastavil Sasukeho černý sedan.
Z něj se vynořil usmívající se Sasuke a omluvně se na Sakuru podíval. ,,Promiň, že jsem včera beze slova zmizel. Musel jsem do práce, šéfová má nějaký problémy. Jen jdu vyzkoušet toho droida jo?"
,,Jasně." Přikývla Sakura, zmatená z toho proudu slov, který na ni Sasuke vychrlil.
Po pár chvílích jí zvědavost nedala a šla do garáže za černovlasým. Když nakoukla dovnitř, Sasuke se na ni otočil a v očích se mu zračilo štěstí s překvapením. ,,Oo to funguje…" zašeptal.
Sakura se usmála a stoupla si vedle něj.
Droid zahýbal hlavou, oči se mu rozsvítily a on se udiveně podíval na dvojici, která se nad ním nakláněla.
,,Ahoj, maličký," zašvitořila Sakura. Droida vyděsil zvuk jejího hlasu a po čtyřech se doplazil za polici s plechovkami barev. Sakura to ale nevzdala. Z ponku vzala pískací hračku po svém psovi, který se asi před půl rokem někam zatoulal a už se nevrátil. Sedla si na bobek před polici a zapískala hračkou. Droid se na hračku zadívala. Sakura k němu natáhla ruku a znovu jí zapískala. ,,Líbí se ti? Na, vem si ji." Usmála se.
Droid se k opatrně přišoural a hračku si vzal. Pořád si ale udržoval bezpečnou vzdálenost od Sakury.
Párkrát hračkou zapískal, pak vyskočil a začal vesele poskakovat po garáži.
,,Jak mu budeš říkat?" zeptala se po chvíli Sakura Sasukeho. ,,Nevím. Třeba…Jake." Pokrčil Sasuke rameny.
Prakticky celý den strávili tím,. Že učili Jakea poznával věci. K večeru Sakura navrhla, že by se u ní mohl Sasuke navečeřet. Ten nejdřív protestoval, ale pak posbíral Jakea a šel se Sakurou do její kuchyně.
Růžovovlasá ukuchtila něco rychlého a předložila to Sasukemu.
,,Co to je? Je to výborný. Zeptal se Sasuke s plnou pusou. ,,Jsou to normální míchaný vajíčka se slaniou." Zasmála se Sakura. ,,Jo aha." Pokývl Sasuke hlavou a mírně zrudnul.
,,Poslouchej Sakuro. OJakeovi..nikomu neříkej. Nesmí o něm nikdo vědět, protože by ho někdo mohl chtít zničit." Kladl Sasuke Sakuře na srdce, když odcházel. Sakura jen horlivě přikyvovala.
Další den byla Sakura úplně jiná. Nemohla se vůbec na nic soustředit. Většinu dne se dívala z okna na zpustlé trávníky, na kterých se povalovali vyřazení droidi, které se nikdo nenamáhal odklidit. Sakuru to trochu znervózňovalo.
Jak se tak díval a z okna, zahlédla Sasukeho v propocené tričku. Když mu otevřela, vpadl dovnitř a unaveně si sedl na křeslo. ,,Zjistili, že tady je. Nevím jak, ale zjistili to. Za chvíli tady budou. Musíme rychle pryč." Vychrlil mezi jednotlivými nádechy. ..Ale kam půjdeme?" vykřikla Sakura a snažila se udžet si chladný rozum. ,,Do dílny u mě v práci." Napadlo Sasukeho, popadl Sakuru i Jakea za ruce a běžel s nimi k nedaleké továrně, která se tyčila nad ostatní domy ve městě.
Pak to začalo. Všude byl hluk, Sakura uslyšela Jakeův mechanický hlas, který se ptal, kam to běží.
Už byli skoro na místě, když se Sasuke zastavil a skonil hlavu. Sakura, nechápajíc co se děje, udělala totéž a zrak jí padl na červenou skvrnu, která se rozlévala Sasukemu po tričku.
,,Jdeme, už jsme skoro ta." Křikl Sasuke a rány si nevšímal. Znovu se rozběhl a Jake se Sakurou pádili za ním.
,,Proč tam jdeme?" zeptal se zmateně Jake. ,,Protože potřebuješ nový tělo." Odpověděl netrpělivě Sasuke.
Když doběhli do místnosti s velkým kovovým křeslem uprostřed, Sasuke se opřel o zeď a vydýchával se.
,,Proč potřebuju nový tělo?" divil se Jake. Sasuke k němu s námahou došel a poklepal mu na baterii na jeho hrudi, která byla přiškvařená k panelu, ve kterém byla zasazená. ,,Nemůžeš se nabít. A když se nemůžeš nabbít, tak umřeš." Vysvětlil mu. Jake se na něj podíval s nadějí v očích
Sasuke ho popadl za ruku, posadil ho do křesla a na hlavu mu dal něco jako helmu, ze které vedl nespočet kabelů.
,,Bude to bolet?" zabrblal Jake tak potichu, že ho nebylo skoro slyšet. ,,Nebude neboj." Zavrtěl sasuke hlavou.
Nechal Jakea, ať mu chvíli drží ruku kovovým stiskem, pak se mu vytrhl a přešel k pulltu naproti křeslu na kterém bylo přimontováno několik klávesnic. Sasuke začal něco zběsile psát a na velké obrazovce je objevovaly jedničky a nuly.
Když černovlasý skončil, zmáčl jakési červené tlačítko, helma na Jakeově hlavě zajiskřila a droid se vypnul.
,,Povedlo se to?" zeptala se roztřeseně Sakura a Sasuke přikývl. Svezl se na zem a u rány na břiše si přidržel ruku. ,,Sakuro, pomoz mi na to křeslo. Uděláš to samé, co já udělal s ním." Sakura zmateně přikývla a pomalu Sasukeho došoupala ke křeslu. Sasuke na ni kývl, když se na něj nerozhodně podívala. Zmáčkla červené tlačitko a do očí jí vyhrkly slzy, když Sasukemu poklesla hlava.
Chvíli potom do místnosti vtrhli muži se zbraněmi. Sakura se na ně bezvýrazně podívala. Je mrtvý. Oba. Ten droid se vybil a Sasukeho někdo trefil." Muži zakleli, podívali se po sobě a otočili se.
Když Sakura vyšla na ulici, všude bylo ticho, jako kdyby tady nikdo nikdy nestřílel. Jako kdyby se nic nestalo. Vyrazila domů a vyčítala si, že Sasukemu neřekla, co k němu cítí. Jak teď zjistí, jestli se to povedlo a i kdyby, tak kde má Sasukeho hledat?
Byla venku sama a ani se tomu nedivila, ale když zaostřila na konec ulice, viděla proti sobě jít postavu. Nebyl to člověk. Byl to jeden z droidů, kteří byli vyřazení. Sakura polkla a rozběhla se k němu. Droid se na ni podíval a zachraptěl: ,,Sakuro. Měl jsem ti to říct před tím, než se tohle stalo." Růžovovlasá rozeznala Sasukeho hlas a do očí jí vytryskly slzy štěstí. ,,Miluju tě." Dokončil droid rozhodně a Sakura objala jeho studené kovové tělo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (172)
Zobrazit starší komentáře

101 nfgTalia nfgTalia | E-mail | Web | 11. června 2018 v 2:45 | Reagovat

viagra suppliers <a href="http://mo-basta.org">online generic viagra</a> viagra <a href=http://mo-basta.org>viagra order</a>

102 xbcSuisy xbcSuisy | E-mail | Web | 11. června 2018 v 19:13 | Reagovat

get loan <a href="https://onlineloan.us.org">online payday loans</a> quick personal loans <a href="https://onlineloan.us.org">loan online</a>

103 xcbSuisy xcbSuisy | E-mail | Web | 12. června 2018 v 2:03 | Reagovat

how to use viagra <a href="http://emtpartsstore.com/">buy viagra online usa</a> natural alternatives to viagra <a href="http://emtpartsstore.com">viagra online</a>

104 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 12. června 2018 v 4:17 | Reagovat

men review cialis
<a href="http://cialis-gg.com">buy 20 mg cialis</a>
kennedy assassinated by cialis
<a href=http://cialis-gg.com#cialis>cialis on line</a>

105 bsdTalia bsdTalia | E-mail | Web | 13. června 2018 v 0:22 | Reagovat

bad credit loans for military payday loans for military <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">cash advance</a> online payday loan <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>3 month payday loans</a>

106 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 13. června 2018 v 14:24 | Reagovat

velasmooth pro controindicazioni cialis
<a href="http://cialis-gg.com">buy generic cialis</a>
cialis diaria venezuela women
<a href=http://cialis-tt.com#cialis+20>cialis canadian pharmacy</a>

107 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 14. června 2018 v 1:10 | Reagovat

tanden wisselen kind bijwerkingen cialis
<a href="http://cialis-tt.com">buy cialis online</a>
cronkhite canada generic cialis
<a href=http://cialis-tt.com#tadalafil+online>cialis</a>

108 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 14. června 2018 v 11:00 | Reagovat

infiltrazioni di cortisone controindicazioni cialis
<a href="http://cialis-gg.com">cialis canadian pharmacy</a>
cheap cialis super active
<a href=http://cialis-gg.com#cialis+20+mg+price>cialis savings card</a>

109 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 15. června 2018 v 2:41 | Reagovat

cialis 30 day walmart price
<a href="http://cialis-tt.com">cialis 5mg</a>
doc121 cialis side
<a href=http://cialis-gg.com#tadalafil+20mg>cialis 20 mg best price</a>

110 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 15. června 2018 v 7:48 | Reagovat

cialis black erectiepil tadalafil 800 mg
<a href="http://cialis-gg.com">cialis printable coupons</a>
alizin bijsluiter cialis
<a href=http://cialis-tt.com#cialis+canadian+pharmacy>cialis soft online mail-order pharmacies</a>

111 nnaAsymn nnaAsymn | E-mail | Web | 15. června 2018 v 17:42 | Reagovat

cialis online pharmacy <a href="http://genericcialls.com/"> cialis buy</a> tadalafil generic <a href=http://genericcialls.com/> п»їbuy cheap cialis</a>

112 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 16. června 2018 v 4:15 | Reagovat

cialis hangover feeling
<a href="http://cialis-gg.com">buy cialis 20mg</a>
cialis prescrizione ssn lookup
<a href=http://cialis-gg.com#buy+tadalafil+online>tadalafil 20 mg</a>

113 bakkaMup bakkaMup | E-mail | Web | 21. června 2018 v 18:20 | Reagovat

what is the highest mg of viagra
<a href=http://viagrabs.com>her latest blog</a>
diem ban thuoc viagra
<a href="http://www.viagrabs.com">generic viagra</a>
viagra pills used for

114 bakkaMup bakkaMup | E-mail | Web | 25. června 2018 v 6:13 | Reagovat

what will happen if i take too much viagra
<a href=http://www.viagrabs.com>their explanation</a>
side effects of taking to much viagra
<a href="http://viagrabs.com">try here</a>
cheapest over the counter viagra

115 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 25. června 2018 v 10:26 | Reagovat

atlastherapie nach arlen wirkung viagra
<a href="http://viagra-gg.com">cheap 100mg viagra</a>
bijwerkingen redomex 50 mg viagra
<a href=http://viagra-tt.com#sildenafil+prices>buy viagra</a>

116 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 25. června 2018 v 18:37 | Reagovat

azitromicina 500 mg dosis recomendada de viagra
<a href="http://viagra-gg.com">100 mg viagra</a>
concordia university montreal pharmacy viagra
<a href=http://viagra-tt.com#female+viagra+online+mail-order+pharmacies>buy viagra generic</a>

117 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 26. června 2018 v 19:57 | Reagovat

l dopa safe dosage of viagra
<a href="http://viagra-tt.com">buy viagra 100 mg</a>
foto della pillola viagra
<a href=http://viagra-gg.com#sildenafil+prices>viagra pills</a>

118 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 27. června 2018 v 0:19 | Reagovat

les 11 commandments michael youn viagra coupons
<a href="http://viagra-tt.com">tesco viagra</a>
colores sleek donde comprar viagra
<a href=http://viagra-gg.com#viagra+oral+jelly+online+mail-order+pharmacies>generic viagra online mail-order pharmacies</a>

119 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 27. června 2018 v 8:49 | Reagovat

tapak liman viagra jawa pos
<a href="http://viagra-tt.com">viagra cost</a>
salasiwa viagra
<a href=http://viagra-gg.com#viagra+online>cheap viagra online</a>

120 bakkaMup bakkaMup | E-mail | Web | 27. června 2018 v 21:36 | Reagovat

over the counter drug similar to viagra
<a href=http://viagrabs.com>pfizer viagra</a>
cheap viagra online free shipping
<a href="http://www.viagrabs.com">viagra prices</a>
viagra with low testosterone

121 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 28. června 2018 v 1:29 | Reagovat

kontraindikationen viagra dosage
<a href="http://viagra-tt.com">cheap viagra generic</a>
totul despre pastila viagra coupons
<a href=http://viagra-tt.com#viagra+for+men>buy viagra 50mg</a>

122 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 28. června 2018 v 9:42 | Reagovat

powstanie listopadowe herbal viagra
<a href="http://viagra-gg.com">viagra online paypal uk</a>
michelle o'connor alternatives to viagra
<a href=http://viagra-gg.com#viagra+canada>cheap 50mg viagra</a>

123 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 29. června 2018 v 19:41 | Reagovat

l citrulline and viagra together
<a href="http://viagra-gg.com">cheap 50 mg viagra</a>
blue pill viagra herbal supplement
<a href=http://viagra-gg.com#viagra+online+paypal+uk>natural viagra</a>

124 JosephTounc JosephTounc | E-mail | Web | 2. července 2018 v 15:43 | Reagovat

risks of taking viagra at a young age
<a href=http://www.viagrarow.com>viagra generic</a>
side effects of viagra and cialis
<a href="http://www.viagrarow.com">viagra no prescription</a>
jeremy renner viagra on a plane

125 mumplace mumplace | E-mail | Web | 3. července 2018 v 23:14 | Reagovat

generic cialis <a href="http://besiktasboschservis.com/">cialis online pills</a> tadalafil online <a href="http://besiktasboschservis.com/">cialis online</a>

126 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 6. července 2018 v 4:24 | Reagovat

spierx cialis vs viagra
<a href="http://cialis-gg.com">tadalafil 20 mg</a>
cialis diario bula pdf download
<a href=http://cialis-tt.com#cialis+5+mg>cialis cost</a>

127 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 6. července 2018 v 13:22 | Reagovat

naprix d generico de cialis
<a href="http://cialis-gg.com">tadalafil generic cialis 20mg</a>
cordier cialis
<a href=http://cialis-gg.com#cialis+samples>cialis cost</a>

128 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 6. července 2018 v 15:24 | Reagovat

cialis e arginina effetti collaterali
<a href="http://cialis-gg.com">cialis 20 mg</a>
disco duro sata o ide cual es mejor cialis
<a href=http://cialis-gg.com#cialis+printable+coupons>cialis cost</a>

129 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 7. července 2018 v 1:09 | Reagovat

cialis commercial girls
<a href="http://cialis-tt.com">cialis 5mg</a>
does cialis make you bigger
<a href=http://cialis-gg.com#cialis>cheap cialis</a>

130 dhcTalia dhcTalia | E-mail | Web | 8. července 2018 v 20:20 | Reagovat

viagra doses <a href="http://viagapharmaked.com/">generic name for viagra</a> viagra pill <a href=http://viagapharmaked.com/>buy generic viagra</a>

131 dhcTalia dhcTalia | E-mail | Web | 9. července 2018 v 18:54 | Reagovat

generic viagra <a href="http://viagapharmaked.com/">generic viagra canada</a> viagra pills <a href=http://viagapharmaked.com/>generic viagra names</a>

132 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 9. července 2018 v 21:25 | Reagovat

notoginseng radix wirkung viagra
<a href="http://viagra-gg.com">generic for viagra</a>
viagra doctors information
<a href=http://viagra-gg.com#buy+sildenafil+online>viagra substitute</a>

133 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 10. července 2018 v 2:55 | Reagovat

ideal protein products alternatives to viagra
<a href="http://viagra-gg.com">viagra substitute</a>
4lb weight loss equivalent to viagra
<a href=http://viagra-gg.com#cheap+viagra+50+mg>generic viagra available</a>

134 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 11. července 2018 v 4:02 | Reagovat

viagra online sales pfizer
<a href="http://viagra-gg.com">generic for viagra</a>
pantozol 20 mg wirkung viagra
<a href=http://viagra-gg.com#womens+viagra>100mg viagra</a>

135 nukErani nukErani | E-mail | Web | 14. července 2018 v 19:52 | Reagovat

generic viagra online <a href="http://loviagraosn.com/#online viagra"> viagra generic online</a> real viagra for sale <a href="http://loviagraosn.com/#viagra">viagra online</a>

136 jmnguche jmnguche | E-mail | Web | 16. července 2018 v 19:09 | Reagovat

alternative viagra <a href="http://newviagrakfv.com/#viagra online"> online generic viagra</a> viagra sample <a href=http://newviagrakfv.com/#viagra>viagra</a>

137 bsfguche bsfguche | E-mail | Web | 19. července 2018 v 0:57 | Reagovat

cialis cost <a href="http://valcialisns.com/">buy cialis without prescription</a> cialis no prescription <a href=http://valcialisns.com/>no prescription cialis</a>

138 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 21. července 2018 v 3:47 | Reagovat

prezzo del cialis generico in farmacia
<a href="http://cialis-easy.com">online cialis</a>
documento di trasporto generico de cialis
[URL=http://cialis-easy.com#cialis+coupons ]buy tadalafil online[/URL]

139 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 21. července 2018 v 9:34 | Reagovat

mesacol mmx 1200 generico de cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis 5 mg</a>
generico cialis in farmacia
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+5+mg>buy generic cialis online</a>

140 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 22. července 2018 v 12:04 | Reagovat

medikament votum 20mg cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis generic</a>
cialis non generic
<a href=http://cialis-easy.com#tadalafil+prices>buy cialis</a>

141 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 23. července 2018 v 13:02 | Reagovat

is 100mg of viagra same as 20mg of cialis
<a href="http://cialis-easy.com">generic cialis at walmart</a>
left coast cellars cialis cuvee pinot noir 2008
<a href=http://cialis-easy.com#20mg+cialis>cialis coupons</a>

142 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 23. července 2018 v 17:48 | Reagovat

cialis 100 mg $30 tablets
<a href="http://cialis-easy.com">buy tadalafil</a>
mesigyna generico de cialis
[URL=http://cialis-easy.com#cialis+samples ]tadalafil buy[/URL]

143 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 23. července 2018 v 23:04 | Reagovat

acquistare cialis generico online shopping
<a href="http://cialis-easy.com">cialis on line</a>
qual o medicamento generico do cialis make you last longer
[URL=http://cialis-easy.com#20+mg+cialis ]buy 20 mg cialis[/URL]

144 khgfSeedo khgfSeedo | E-mail | Web | 24. července 2018 v 11:31 | Reagovat

cheap viagra <a href="http://viagapharmaked.com/#">buy online viagra</a> viagra cheap <a href="http://viagapharmaked.com/#">generic viagra</a>

145 nsxspomb nsxspomb | E-mail | Web | 31. července 2018 v 16:31 | Reagovat

cialis reviews <a href="https://www.fundeconp.org/#">liquid tadalafil</a> cialis cost <a href=https://www.fundeconp.org/#>tadalafil reviews</a>

146 nfcguche nfcguche | E-mail | Web | 1. srpna 2018 v 17:12 | Reagovat

cialis prescription <a href="https://forumdemulheres.com/#">cialis generic</a> cialis 20mg <a href=https://forumdemulheres.com/#>cialis for sale</a>

147 byhErani byhErani | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 19:02 | Reagovat

generic viagra sildenafil <a href="http://www.bitcapblog.com/">cheap viagra</a> lowest viagra price <a href="http://www.bitcapblog.com/">viagra alternative</a>

148 bfdspomb bfdspomb | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 11:36 | Reagovat

cheap viagra pills <a href="http://mo-basta.org/">sildenafil over the counter</a> viagra soft tablets <a href=http://mo-basta.org/>sildenafil price</a>

149 sffguche sffguche | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 13:18 | Reagovat

cheapest generic viagra <a href="https://susamsokagim.com/">sildenafil citrate 100mg tab</a> how to get viagra <a href=https://susamsokagim.com/>cheap viagra online</a>

150 bfcSeedo bfcSeedo | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 22:52 | Reagovat

viagra tablets for sale <a href="http://www.movietrailershd.org/">viagra online without prescription</a> viagra online canadian pharmacy <a href="http://www.movietrailershd.org/">sildenafil citrate</a>

151 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 3:13 | Reagovat

teofilina nombre commercial y generico do viagra
<a href="http://viagra-nice.com">female viagra online mail-order pharmacies</a>
viagra generico in farmacia prezzi
<a href=http://viagra-nice.com#viagra+online>viagra</a>

152 KennethCer KennethCer | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 4:53 | Reagovat

wh0cd2725658 <a href=http://stratteracheap.us.com/>generic for strattera</a>

153 AaronGom AaronGom | E-mail | Web | 14. srpna 2018 v 4:10 | Reagovat

wh0cd2725658 <a href=http://kamagrabestprices.us.com/>buy kamagra oral jelly</a>

154 AaronGom AaronGom | E-mail | Web | 16. srpna 2018 v 3:32 | Reagovat

wh0cd2725658 <a href=http://prednisonebestprices.us.com/>prednisone price</a>

155 KennethCer KennethCer | E-mail | Web | 19. srpna 2018 v 13:59 | Reagovat

wh0cd2725658 <a href=http://buyatenolol.us.org/>Tenormin</a>

156 KennethCer KennethCer | E-mail | Web | 21. srpna 2018 v 12:00 | Reagovat

wh0cd2725658 <a href=http://cialischeapdelivery.us.com/>more info</a>

157 KennethCer KennethCer | E-mail | Web | 27. srpna 2018 v 6:07 | Reagovat

wh0cd2725658 <a href=http://buytrazodone.us.org/>trazodone</a>

158 KennethCer KennethCer | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 0:56 | Reagovat

wh0cd2725658 <a href=http://lisinoprilbestprices.us.com/>lisinopril</a>

159 GeremoMup GeremoMup | E-mail | Web | 11. září 2018 v 5:24 | Reagovat

cialis emivita
http://cialisle.com/ cialis online no prescription
cialis hapД± yan etkileri

160 GeremoMup GeremoMup | E-mail | Web | 13. září 2018 v 4:44 | Reagovat

aarp drug plan cialis
<a href=http://cialisle.com>cialisle.com</a> cialis discount card
cialis meno caro

161 Online Loan Online Loan | E-mail | Web | 15. října 2018 v 16:26 | Reagovat

guaranteed loan <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loan companies</a> default loan <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>cashloans</a>

162 Speedycash Speedycash | E-mail | Web | 15. října 2018 v 18:55 | Reagovat

loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">payday loans canada</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>poor credit loans guaranteed approval</a>

163 Online Loan Online Loan | E-mail | Web | 15. října 2018 v 23:31 | Reagovat

bad credit personal loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">guaranteed loan</a> credit loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>advance cash payday</a>

164 Loans Online Loans Online | E-mail | Web | 16. října 2018 v 1:34 | Reagovat

loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> loans guaranteed approval https://loansguaranteedapproval.com/ - bad credit loans guaranteed approval

165 Pay Day Loans Pay Day Loans | E-mail | Web | 16. října 2018 v 5:52 | Reagovat

poor credit loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> personal payday loans <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>apply for credit</a>

166 Loans Online Loans Online | E-mail | Web | 16. října 2018 v 6:20 | Reagovat

24/7 loans <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">credit loans guaranteed approval</a> poor credit loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

167 Loans Online Loans Online | E-mail | Web | 16. října 2018 v 11:02 | Reagovat

loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> bad credit personal loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>quicken loans careers</a>

168 Loan Loan | E-mail | Web | 16. října 2018 v 12:29 | Reagovat

bad credit loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> how to apply for a loan <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>bad credit personal loans guaranteed approval</a>

169 Easy Payday Loan Easy Payday Loan | E-mail | Web | 16. října 2018 v 15:58 | Reagovat

loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">personal loans guaranteed approval</a> guaranteed loans <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>credit loans guaranteed approval</a>

170 Get A Loan Get A Loan | E-mail | Web | 16. října 2018 v 16:38 | Reagovat

direct lender installment loans <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans online approval</a> guaranteed loan <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>bad credit personal loans guaranteed approval</a>

171 Fastest Payday Loan Fastest Payday Loan | E-mail | Web | 17. října 2018 v 0:27 | Reagovat

loans in oklahoma city <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> guaranteed loan <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

172 EdwardCog EdwardCog | E-mail | Web | 2. listopadu 2018 v 0:24 | Reagovat

<a href=https://www.facebook.com/alcohol14rf/>Алкоголь якутск</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama