Jake (Sasusaku)

30. ledna 2016 v 13:17 | Tess
Ohayo lidi!
Tak jsem konečně dopsala povídku pro Adís tak doufám, že se bude líbit.
Trochu jsem to poupravila, tak se mi to snaž nemít za zlý. :D

!!!PEREX!!!
,,Vypadněte! Nechte mě bejt!" vyřvával jakýsi černovlasý může středních let, kterému jeden z policejních droidů nasazoval pouta. ,,To-je-rozkaz." Odpověděl droid mechanickým hlasem a odtáhl muže na policejní stanici.
,,Pořád se ještě snažíš o tu umělou inteligenci, která je schopná samostatného myšlení a cítění, Sasuke-kun?" usmála se Sakura stojící se Sasukem před velkou budovou, kde Uchiha pracoval. V patrech byly kanceláře a v přízemí se vyráběli droidi. Moc lidí se tam nenašlo. Maximálně tři nebo čtyři svalnatí chlapíci, kteří obsluhovali stroje. V jedné z těch kanceláří Sasuke sedával a snažil se přijít na kloub Sakurou už zmiňované umělé inteligenci. ,,Jistě." Přikývl Sasuke ,,Už jsem hodně pokročil. Za pár dní, možná týdnů, by to mělo být hotové." Sakura se nadšeně usmála (pozn. Autorky: tak strašně škrábu, že jsem na tom papíře nejdřiv přečetla nadrženě, tak ale stane se že jo :D). Plánovala, že hned jak se Sasukemu podaří dát tuto umělou inteligenci do chodu, svěří se mu se svou láskou k němu a bude doufat, že ji neodmítne. ,,Tak… já už půjdu, Sasuke-kun. Potom se uvidíme." Zavrkala po chvíli a vyrazila domů.
Když Sakura přišla domů, otevřela lednici, vzala si jogurt a odebrala se do obýváku zapnout si televizi. Začínaly zprávy. ,,Lidé se začali bouřít proti mechanickým policejním jednotkám, které zjednávají v našem městě pořádek." Oznamovala reportérka, zatímco na obrazovce běžela ukázka, natočená zřejmě z vrtulníku, jak několik freaků a dogově závislých střílí, jak se zdálo, docela primitivními zbraněmi na stěnu droidů pochudujících k nim. Scéna byla doprovázena zvuky vrtulníku, cinkáním nábojů z pistolí narážejících na kovová těla droidů a rytmickým dupáním oněch neživých stvoření. Sakura na to nevěřícně zírala s otevřenou pusou a upustila jogurt na zem. Uvědomila si to až když urychleně vstala a stoupla do narůžovělé břečky, která pomalu vytékala z kelímku. K telefonu doskákala na jedné noze a hned zavolala Ino.
,,Ahoj Ino. Viděla jsi zprávy?" vychrlila na ni Sakura hned, jak to zvedla. ,,Viděla. Je to… docela děsivý." Připustila Ino. Chvíli si ještě povídaly, pak se Sakura rozloučila. Znovu si sedla k televizi a přepla kanál. Nějaký pořad o autech. Nuda. Zase přepla. Tentokrát začínal nějaký film. Lev ve zlatém kruhu na černém pozadí zařval a zmizel. Začala hrát pomalá, mírně děsivá hudba. ,,Televize Konoha uvádí… Dolly zabiják." Oznámil hluboký mužský hlas, když se na obrazovce ze tmy vyjevil anglický název filmu. Sakura pokrčila rameny, opřela se a nerušeně začala sledovat film.
Sasuke zůstal vzhůru dlouho do noci a pracoval na umělé inteligenci, kterou hodlal stvořit. Byl už blízko. Cítil to.
Ještě to odpoledne přivezli muži, kteří dohlíželi na droidy, jednoho s pokaženou baterií. Sasuke počkal, až odejdou, droida odtáhl do svého auta, a odvezl hok sobě domů. Chvíli ho dával dohromady, ale nic moc s ním nebylo. Když ho nabije, může na něm vyzkoušet svůj projekt a bude mít jistotu, že aspoň nějaký čas vydrží, bude-li fungovat. Ale potřeboval místo, kde by to všechno uskutečnil. Jeho byt byl moc malý. Vzpomněl na Sakuru a zapřemýšlel, zda by mu pomohla. Co věděl, tak měla docela velký barák.
,,Sasuke-kun…co potřebuješ takhle brzo ráno?" podivila se Sakura, když u ní černovlasý zazvonil. ,,Sakuro, víš jak jsem ti říkal o tom menším projektu?" začal Sasuke. Sakura jen přikývla a čekala, co se bude dít dál. ,,Potřeboval bych to někde zprovoznit." Vysvětlil po chvíli ticha. ,,Jasně, určitě. Můžeš si zabrat garáž. Auto mívám venku." Usmála se Sakura a kývla ke garáži. ,,Díky." usmál se Sasuke.
Poté, co Sasuke úspěšně odtáhl droida do Sakuřiny garáže, mu zazvonil mobil. Podíval se na displej a otráveně vzdychl. Zvedl to a pozdravil. ,,Sasuke okamžitě přijeď do práce. Když jsem přišla, za tvým stolem seděla nějaká ženská a smazala celej systém!" jančila šéfová. Sasuke zbledl jako stěna. ,,S tím se v tom případě nedá nic dělat." Odpověděl roztřeseně. ,,Ty to nemáš nikde zálohovaný , ty idiote?" rozkřikla se šéfová. ,,Měl jsem za to, že budova je dobře zabezpečená, tak jsem to nezálohoval." Vysv+tlil černovlasý. ,,Proboha! Tak to nějak udělej znova! Je mi fuk jak, ale prostě to sprav!"
,,Ne počkej! Povedlo se mi vytvořit umělou inteligenci se schopností samostatného cítění a myšlení! Je to perfektní, jen to potřebuju otestovat, dej mi trochu času." Vychrlil na ni rychle Sasuke. ,,To je sice hezký, ale na blbosti neí čas. Takže to sprav a nevymejšlej hovadiny!" zařvala šéfová a típla to. Sasuke se zvedl, nasedl do auta a rozmrzele jel do práce.
Šéfová už na něj čekala a rytmicky poklepávala svým dlouhým pěstěným nehtem o stůl.
,,Šéfová, nerad vám to říkám, zvlášť proto, že jsem vám to už říkal, ale není to tak lehký, jak to vypadá." Vzdychl Sasuke, když došel k jejímu stolu. ,,Nevymlouvej se! Jednou jsi to dokázal, tak si to snad pamatuješ, ne?" Sasuke si tedy s povzdychem sednul k počítači a strávil tam celý den a ještě půlku noci.
,,Mužeš jít. Doděláš to příště." Mávla rukou šéfová, když hodiny ukazovaly několik minut po půlnoci.
Druhý den ráno, když Sasuke snídal, jako by ho něco náhle osvítilo, hodil do sebe zbytek vloček tak rychle, až se zakuckal, a vystřelil z domu míříc k Sakuře. Úplně zapomněl na toho poškozeně nepoškozeného droida.
Sakura seděla na terase a četla si román, který jí nedávno dala Ino, když jí před domem zastavil Sasukeho černý sedan.
Z něj se vynořil usmívající se Sasuke a omluvně se na Sakuru podíval. ,,Promiň, že jsem včera beze slova zmizel. Musel jsem do práce, šéfová má nějaký problémy. Jen jdu vyzkoušet toho droida jo?"
,,Jasně." Přikývla Sakura, zmatená z toho proudu slov, který na ni Sasuke vychrlil.
Po pár chvílích jí zvědavost nedala a šla do garáže za černovlasým. Když nakoukla dovnitř, Sasuke se na ni otočil a v očích se mu zračilo štěstí s překvapením. ,,Oo to funguje…" zašeptal.
Sakura se usmála a stoupla si vedle něj.
Droid zahýbal hlavou, oči se mu rozsvítily a on se udiveně podíval na dvojici, která se nad ním nakláněla.
,,Ahoj, maličký," zašvitořila Sakura. Droida vyděsil zvuk jejího hlasu a po čtyřech se doplazil za polici s plechovkami barev. Sakura to ale nevzdala. Z ponku vzala pískací hračku po svém psovi, který se asi před půl rokem někam zatoulal a už se nevrátil. Sedla si na bobek před polici a zapískala hračkou. Droid se na hračku zadívala. Sakura k němu natáhla ruku a znovu jí zapískala. ,,Líbí se ti? Na, vem si ji." Usmála se.
Droid se k opatrně přišoural a hračku si vzal. Pořád si ale udržoval bezpečnou vzdálenost od Sakury.
Párkrát hračkou zapískal, pak vyskočil a začal vesele poskakovat po garáži.
,,Jak mu budeš říkat?" zeptala se po chvíli Sakura Sasukeho. ,,Nevím. Třeba…Jake." Pokrčil Sasuke rameny.
Prakticky celý den strávili tím,. Že učili Jakea poznával věci. K večeru Sakura navrhla, že by se u ní mohl Sasuke navečeřet. Ten nejdřív protestoval, ale pak posbíral Jakea a šel se Sakurou do její kuchyně.
Růžovovlasá ukuchtila něco rychlého a předložila to Sasukemu.
,,Co to je? Je to výborný. Zeptal se Sasuke s plnou pusou. ,,Jsou to normální míchaný vajíčka se slaniou." Zasmála se Sakura. ,,Jo aha." Pokývl Sasuke hlavou a mírně zrudnul.
,,Poslouchej Sakuro. OJakeovi..nikomu neříkej. Nesmí o něm nikdo vědět, protože by ho někdo mohl chtít zničit." Kladl Sasuke Sakuře na srdce, když odcházel. Sakura jen horlivě přikyvovala.
Další den byla Sakura úplně jiná. Nemohla se vůbec na nic soustředit. Většinu dne se dívala z okna na zpustlé trávníky, na kterých se povalovali vyřazení droidi, které se nikdo nenamáhal odklidit. Sakuru to trochu znervózňovalo.
Jak se tak díval a z okna, zahlédla Sasukeho v propocené tričku. Když mu otevřela, vpadl dovnitř a unaveně si sedl na křeslo. ,,Zjistili, že tady je. Nevím jak, ale zjistili to. Za chvíli tady budou. Musíme rychle pryč." Vychrlil mezi jednotlivými nádechy. ..Ale kam půjdeme?" vykřikla Sakura a snažila se udžet si chladný rozum. ,,Do dílny u mě v práci." Napadlo Sasukeho, popadl Sakuru i Jakea za ruce a běžel s nimi k nedaleké továrně, která se tyčila nad ostatní domy ve městě.
Pak to začalo. Všude byl hluk, Sakura uslyšela Jakeův mechanický hlas, který se ptal, kam to běží.
Už byli skoro na místě, když se Sasuke zastavil a skonil hlavu. Sakura, nechápajíc co se děje, udělala totéž a zrak jí padl na červenou skvrnu, která se rozlévala Sasukemu po tričku.
,,Jdeme, už jsme skoro ta." Křikl Sasuke a rány si nevšímal. Znovu se rozběhl a Jake se Sakurou pádili za ním.
,,Proč tam jdeme?" zeptal se zmateně Jake. ,,Protože potřebuješ nový tělo." Odpověděl netrpělivě Sasuke.
Když doběhli do místnosti s velkým kovovým křeslem uprostřed, Sasuke se opřel o zeď a vydýchával se.
,,Proč potřebuju nový tělo?" divil se Jake. Sasuke k němu s námahou došel a poklepal mu na baterii na jeho hrudi, která byla přiškvařená k panelu, ve kterém byla zasazená. ,,Nemůžeš se nabít. A když se nemůžeš nabbít, tak umřeš." Vysvětlil mu. Jake se na něj podíval s nadějí v očích
Sasuke ho popadl za ruku, posadil ho do křesla a na hlavu mu dal něco jako helmu, ze které vedl nespočet kabelů.
,,Bude to bolet?" zabrblal Jake tak potichu, že ho nebylo skoro slyšet. ,,Nebude neboj." Zavrtěl sasuke hlavou.
Nechal Jakea, ať mu chvíli drží ruku kovovým stiskem, pak se mu vytrhl a přešel k pulltu naproti křeslu na kterém bylo přimontováno několik klávesnic. Sasuke začal něco zběsile psát a na velké obrazovce je objevovaly jedničky a nuly.
Když černovlasý skončil, zmáčl jakési červené tlačítko, helma na Jakeově hlavě zajiskřila a droid se vypnul.
,,Povedlo se to?" zeptala se roztřeseně Sakura a Sasuke přikývl. Svezl se na zem a u rány na břiše si přidržel ruku. ,,Sakuro, pomoz mi na to křeslo. Uděláš to samé, co já udělal s ním." Sakura zmateně přikývla a pomalu Sasukeho došoupala ke křeslu. Sasuke na ni kývl, když se na něj nerozhodně podívala. Zmáčkla červené tlačitko a do očí jí vyhrkly slzy, když Sasukemu poklesla hlava.
Chvíli potom do místnosti vtrhli muži se zbraněmi. Sakura se na ně bezvýrazně podívala. Je mrtvý. Oba. Ten droid se vybil a Sasukeho někdo trefil." Muži zakleli, podívali se po sobě a otočili se.
Když Sakura vyšla na ulici, všude bylo ticho, jako kdyby tady nikdo nikdy nestřílel. Jako kdyby se nic nestalo. Vyrazila domů a vyčítala si, že Sasukemu neřekla, co k němu cítí. Jak teď zjistí, jestli se to povedlo a i kdyby, tak kde má Sasukeho hledat?
Byla venku sama a ani se tomu nedivila, ale když zaostřila na konec ulice, viděla proti sobě jít postavu. Nebyl to člověk. Byl to jeden z droidů, kteří byli vyřazení. Sakura polkla a rozběhla se k němu. Droid se na ni podíval a zachraptěl: ,,Sakuro. Měl jsem ti to říct před tím, než se tohle stalo." Růžovovlasá rozeznala Sasukeho hlas a do očí jí vytryskly slzy štěstí. ,,Miluju tě." Dokončil droid rozhodně a Sakura objala jeho studené kovové tělo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 adís. adís. | E-mail | Web | 30. ledna 2016 v 20:57 | Reagovat

když jsem vjela do "povídky na přání" a dívala se na svou prosbu, říkala jsem si: "jej, o co jsem zase žebrala."
- ale toto! omg! chceš mě zabít?! bylo to úžasné! sice už naruto a anime samotné nemusím, ale toto bylo úžasné! moc se mi to líbilo! hltala jsem každé slovo, už jen kvůli tomu, jak to dopadne! neměla jsem ani šajna, jak to skončí a ono toto! úžasně promyšlený děj a ten nápad! aww.
- moc ti děkuji, že ses přemohla a napsala to, protože je to vážně dokonalý! :3
- akorát by to chtělo opravit ty menší chybky, psané určitě na mobilu (já vím, jsem hrozná), ale mobil a automatické opravy, shit. kdo by to nesnášel.

2 Saky Saky | E-mail | Web | 17. července 2016 v 19:00 | Reagovat

Niečo takéto som zatiaľ ešte nečítala, páčilo sa mi to a veľmi :) Hlavne ma na tomto pobavila tvoja poznámky o nadržanom úsmeve :D

3 BbmjkFloowl BbmjkFloowl | E-mail | Web | 20. září 2017 v 20:21 | Reagovat

quick and easy payday loan - http://paydayhhkl.org/
best payday loan on line <a href=http://paydayhhkl.org/>fast payday loan</a> ’

4 BlopQuobia BlopQuobia | E-mail | Web | 21. září 2017 v 19:01 | Reagovat

same day payday loans direct lenders
<a href="http://loansvtna.org/">online payday loans</a>
same day payday loan
<a href=http://loansvtna.org/>cash loans</a> ’

5 HhhjPlorma HhhjPlorma | E-mail | Web | 21. září 2017 v 22:15 | Reagovat

car payday loans
<a href="http://personalacrb.org/">small personal loans</a>
bar none payday loans
<a href=http://personalacrb.org/>online personal loans</a> ’

6 Bvbnunmags Bvbnunmags | E-mail | Web | 21. září 2017 v 22:15 | Reagovat

low interest personal loans
<a href="http://paydayhhkl.org/">payday loans</a>
bad credit credit cards
<a href=http://paydayhhkl.org/>online payday loans</a> ’

7 Scrbemporn Scrbemporn | E-mail | Web | 22. září 2017 v 18:47 | Reagovat

cialis samples
<a href="http://cialisofkl.com/">cialis buy</a>
cialis generique
<a href=http://cialisofkl.com/>cheap cialis</a> ’

8 Vffgpeeta Vffgpeeta | E-mail | Web | 22. září 2017 v 22:12 | Reagovat

cialis online
<a href="http://cialisivndh.com/">generic cialis</a>
cialis tadalafil 5mg
<a href=http://cialisivndh.com/>cialis generic</a> ’

9 Vqvqpeeta Vqvqpeeta | E-mail | Web | 24. září 2017 v 14:28 | Reagovat

soft cialis tabs
<a href="http://gawcialis.com/">cialis online</a>
price of cialis
<a href=http://gawcialis.com/>generic cialis</a> ’

10 Azsvweasuh Azsvweasuh | E-mail | Web | 25. září 2017 v 11:45 | Reagovat

viagra for men
<a href="http://viagraonszb.com/">cheap viagra</a>
viagra coupons
<a href=http://viagraonszb.com/>generic viagra</a> ’

11 Bhnjenharp Bhnjenharp | E-mail | Web | 25. září 2017 v 15:19 | Reagovat

low price viagra
<a href="http://viagracekan.com/">cheap viagra</a>
generic viagra review
<a href=http://viagracekan.com/>viagra online</a> ’

12 Lewfhassob Lewfhassob | E-mail | Web | 25. září 2017 v 20:31 | Reagovat

canadian viagra
<a href="https://viagrawasdc.com/">buy viagra</a>
viagra in india
<a href="https://viagrawasdc.com/">buy viagra</a> ’

13 Krtpslipse Krtpslipse | E-mail | Web | 26. září 2017 v 22:56 | Reagovat

buy cialis tadalafil - http://haycialis.com/
is cialis over the counter <a href=http://haycialis.com/>cheap cialis</a> ’

14 Nwvdidiope Nwvdidiope | E-mail | Web | 27. září 2017 v 14:37 | Reagovat

Thanks, this site is extremely beneficial.

15 Kmecwidiope Kmecwidiope | E-mail | Web | 27. září 2017 v 20:27 | Reagovat

I enjoy perusing your websites. Many thanks!

16 FvthsUtexia FvthsUtexia | E-mail | Web | 29. září 2017 v 0:24 | Reagovat

cash today
<a href="https://cashrvyn.com/">payday advance</a>
consolidate credit cards
<a href="https://cashrvyn.com/">payday loan</a> ’

17 IkmeQuobia IkmeQuobia | E-mail | Web | 29. září 2017 v 0:36 | Reagovat

cash in advance
<a href="https://paydayrvjlo.com/">payday loans online</a>
payday cash loan
<a href=https://paydayrvjlo.com/>payday loan online</a> ’

18 FvrcPlorma FvrcPlorma | E-mail | Web | 30. září 2017 v 13:31 | Reagovat

online payday loans instant approval
<a href="https://cashadvanceamericasev.org">cash advance usa</a>
payday advance direct lender
<a href=https://cashadvanceamericasev.org>cash advance now</a> ’

19 Kolpidiope Kolpidiope | E-mail | Web | 3. října 2017 v 9:32 | Reagovat

Superb webpage you've in here.

20 JtnbPlorma JtnbPlorma | E-mail | Web | 3. října 2017 v 16:22 | Reagovat

approval no fax payday loans
<a href="https://paydayloamec.com/">cash advance online</a>
plaingreenloans com
<a href=https://paydayloamec.com/>pay day loans</a> ’

21 Debxalterm Debxalterm | E-mail | Web | 5. října 2017 v 7:26 | Reagovat

buy discount viagra online - http://sexviagen.com/
viagra patent expiration <a href="http://sexviagen.com/">viagra</a> ’

22 Aqrhdembons Aqrhdembons | E-mail | Web | 11. října 2017 v 7:11 | Reagovat

cialis generic canada - http://genericcialis-viaed.com/
cialis 10mg <a href=http://genericcialis-viaed.com/>buy cialis</a> ’

23 LsdcGuejus LsdcGuejus | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 18:57 | Reagovat

backers for payday loan opperations - https://paydayrvjlo.com
debt consolidation home loan <a href=https://paydayrvjlo.com>fast cash loans</a> ’

24 Ffnhbhjxenvelt Ffnhbhjxenvelt | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 19:24 | Reagovat

cash 1 payday loan
<a href="https://cashrvyn.com">cash advance america</a>
cash advance online
<a href=https://cashrvyn.com>cash advances</a> ’

25 ZhannaReump ZhannaReump | E-mail | Web | 3. listopadu 2017 v 23:13 | Reagovat

viagra generic aus england

      <a href=http://cheapviagraols.com/>buy viagra</a>

    <a href="http://cheapviagraols.com/">buy viagra</a>

    mejor que viagra

26 Mbjmvkalterm Mbjmvkalterm | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 23:04 | Reagovat

online viagra prescription
http://vipnowed7.com/
viagra price
<a href="http://vipnowed7.com/">buy viagra</a>

27 KdbccfJoync KdbccfJoync | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 16:53 | Reagovat

direct online lender http://paydayloansonlinenow.us.com/
online loans <a href=http://paydayloansonlinenow.us.com/>pay day loans</a>

28 Jybsaenvelt Jybsaenvelt | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 21:51 | Reagovat

cash net
<a href="https://payday-loans.us.com/">payday loans online direct lenders</a>
get loan
<a href=https://payday-loans.us.com/>loans for bad credit</a> ’

29 SvesbFalual SvesbFalual | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 3:35 | Reagovat

30 day payday loans https://now24paydayloans.com/
american consumer credit payday loan <a href=https://now24paydayloans.com/>payday loans online</a>

30 Jbsfgxenvelt Jbsfgxenvelt | E-mail | Web | 23. prosince 2017 v 20:25 | Reagovat

advance cash payday loan
<a href="https://now24paydayloans.com/">pay day loan</a>
student loan debt relief
<a href=https://now24paydayloans.com/>3 month payday loans</a>

31 DbsggUtexia DbsggUtexia | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 23:30 | Reagovat

bad credit payday loan lenders
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">bad credit loan</a>
credit loan application
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">best payday loans</a>

32 DbsabggUtexia DbsabggUtexia | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 2:05 | Reagovat

bad credit loans for military payday loans for military
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">payday loans near me</a>
checkn
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">pay day loan</a>

33 DbsdbUtexia DbsdbUtexia | E-mail | Web | 30. prosince 2017 v 18:37 | Reagovat

credit card debt relief
<a href="https://cashadvancezqko.com/">cash advance loans</a>
internet payday loans
<a href="https://cashadvancezqko.com/">online payday loans no credit check</a>

34 DnbcUtexia DnbcUtexia | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 0:06 | Reagovat

bad credit payday loans online
<a href="https://paydaynnoo.org/">bad credit loan</a>
easy get payday loans
<a href="https://paydaynnoo.org/">online payday loans no credit check</a>

35 DmdUtexia DmdUtexia | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 14:51 | Reagovat

payday loan laws california
<a href="https://installmentokmloan.com/">direct lender payday loans</a>
car title loans
<a href="https://installmentokmloan.com/">loans online</a>

36 JbbPlorma JbbPlorma | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 13:12 | Reagovat

checkn
<a href="https://personalnae.org/">payday loan online</a>
best payday loans
<a href=https://personalnae.org/>payday loans online direct lenders only</a>

37 Zmsenvelt Zmsenvelt | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 4:32 | Reagovat

cash advance loan
<a href="https://paydayloans-online.us.com/">personal loan</a>
apple pay day loans
<a href=https://paydayloans-online.us.com/>pay day loans</a>

38 Faauridop Faauridop | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 0:23 | Reagovat

how cialis works
<a href="http://cialisovnsm.com/">buy cialis without prescription</a>
buy cheap generic cialis
<a href=http://cialisovnsm.com/>cialis on line</a> ’

39 Fnturidop Fnturidop | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 0:44 | Reagovat

lowest price cialis
<a href="http://cialisenax.com/">discount cialis</a>
generic soft tabs cialis
<a href=http://cialisenax.com/>cialis daily</a> ’

40 Evuridop Evuridop | E-mail | Web | 20. ledna 2018 v 12:58 | Reagovat

how long does cialis last
<a href="http://veucialis.com/">generic cialis</a>
cialis tadalafil 20 mg
<a href=http://veucialis.com/>cialis soft tabs</a> ’

41 VecPlorma VecPlorma | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 1:11 | Reagovat

advances
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">payday loan online</a>
bad credit payday loan quick
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>online payday loans</a>

42 Lssdvdelibra Lssdvdelibra | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 0:17 | Reagovat

viagra shipped overnight
http://viasergeneric.com/
online viagra name brand
<a href=http://viasergeneric.com/>viagra without prescription</a> OK’

43 Mbedtalterm Mbedtalterm | E-mail | Web | 25. ledna 2018 v 13:32 | Reagovat

order brand name viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">buy generic viagra</a>
cheap viagra online without prescription
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra no prescription</a> ok’

44 Rvdalterm Rvdalterm | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 1:52 | Reagovat

viagra toronto http://genericonlineviaqra.com/ ok’

45 BrcsJoync BrcsJoync | E-mail | Web | 2. února 2018 v 16:39 | Reagovat

OK’ https://onlineloan.us.org/
easy loans no credit check <a href=https://onlineloan.us.org/>payday loan online</a>

46 VempayomaCex VempayomaCex | E-mail | Web | 14. února 2018 v 4:59 | Reagovat

what is the difference in viagra and levitra
<a href=http://viagrapid.com/>online viagra</a>
what is best to take with viagra
<a href="http://viagrapid.com">viagra online</a>
pulmonary hypertension and viagra

47 yobgRousy yobgRousy | E-mail | Web | 16. února 2018 v 23:07 | Reagovat

Hello! All! <a href="https://writeresearchpaper.us.com/">write my paper</a> <a href=https://writeresearchpaper.us.com/>research paper service</a> ok’

48 VrcJoync VrcJoync | E-mail | Web | 17. února 2018 v 4:42 | Reagovat

OK’
https://writebusinessplan.us.com/
a homework assignment
<a href=https://writebusinessplan.us.com/>business plans</a>

49 Lqhinfush Lqhinfush | E-mail | Web | 26. února 2018 v 15:34 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://retcialis.com/"></a>
cialis 2.5mg price
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a> OK’

50 dafaMup dafaMup | E-mail | Web | 28. února 2018 v 2:37 | Reagovat

anwendungsempfehlung viagra
<a href=http://www.viagrabs.com>free viagra</a>
where to get viagra in kl
<a href="http://www.viagrabs.com">generic viagra india</a>
tanaman obat viagra

51 Dvsnidly Dvsnidly | E-mail | Web | 28. února 2018 v 16:49 | Reagovat

buy viagra professional
<a href=http://cheaperectilepills.com/>cialis online</a>
100mg viagra
<a href="http://cheaperectilepills.com/">cheapest price viagra</a> OK’

52 Gbbobsese Gbbobsese | E-mail | Web | 28. února 2018 v 16:54 | Reagovat

<a href="http://otcerectilepills.com/">generic viagra</a>
organic viagra buy now
<a href=http://otcerectilepills.com/>cialis online</a>  OK’

53 Pplalterm Pplalterm | E-mail | Web | 3. března 2018 v 0:52 | Reagovat

<a href="http://erectiledysfunctionmedicationpills.com/">erectile dysfunction cures</a>
viagra pills online
<a href="http://erectiledysfunctionmedicationpills.com/">erectile dysfunction medication</a> OK’

54 DuadoryBrara DuadoryBrara | E-mail | Web | 6. března 2018 v 3:09 | Reagovat

z http://viagraonlinenut.com buy viagra online <a href=http://www.viagraonlinenut.com>viagra online order</a> how to put viagra in a drink

55 Duncamox Duncamox | E-mail | Web | 14. března 2018 v 5:52 | Reagovat

z http://cialsonlinebei.com canadian pharmacy cialis
cialis online from us pharmacy
<a href=http://cialsonlinebei.com>cialis pills</a> foto do medicamento cialis

56 NyhAnige NyhAnige | E-mail | Web | 14. března 2018 v 21:11 | Reagovat

Hi!
<a href="http://cialisovnsm.com/">generic cialis</a>
buy cialis mexico
<a href=http://cialisovnsm.com/>generic cialis online</a> OK’

57 Gbdinfush Gbdinfush | E-mail | Web | 15. března 2018 v 3:13 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://cialisoakdm.com/"></a>
cialis use in women
<a href="http://cialisoakdm.com/">cialis</a> OK’

58 Oklinfush Oklinfush | E-mail | Web | 16. března 2018 v 18:08 | Reagovat

prednisone for treating copd
<a href="http://prednisonepill20mg.com/"></a>
prednisone ulcerative colitis
<a href="http://prednisonepill20mg.com/">cheap prednisone</a> OK’

59 Gbcnidly Gbcnidly | E-mail | Web | 31. března 2018 v 20:26 | Reagovat

generic viagra no prescription
<a href=http://vigraviagra.com/>viagra online</a>
viagra patent expiration
<a href="http://vigraviagra.com/">cheap viagra</a> OK’

60 GeraldJed GeraldJed | E-mail | Web | 2. dubna 2018 v 5:56 | Reagovat

g http://viagraivo.com buy generic viagra
trimix and viagra together
<a href=http://viagraivo.com>does generic viagra work</a> do you need a prescription to buy viagra in usa

61 bbnUtisa bbnUtisa | E-mail | Web | 2. dubna 2018 v 21:47 | Reagovat

Read more about the survey findings. viagra cheap <a href="http://loviagraosn.com/">viagra online</a> buy cheap viagra online uk <a href=http://loviagraosn.com/>buy viagra</a>  Q What are the symptoms of stage 2 pancreatic cancer? OK’

62 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 8. dubna 2018 v 5:24 | Reagovat

discount levitra
<a href="http://levitra-gg.com/#buy+levitra">buy generic levitra</a>
levitra bayer russia
<a href=http://levitra-gg.com/#levitra>levitra</a>
best price for levitra

63 bakkaMup bakkaMup | E-mail | Web | 10. dubna 2018 v 5:39 | Reagovat

can xanax and viagra be taken together
<a href=http://viagrabs.com>this page</a>
warning signs of viagra
<a href="http://viagrabs.com">read review</a>
how do i know if viagra is working

64 bsrteent bsrteent | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 9:05 | Reagovat

how to get viagra without a prescription <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra oral jelly</a> viagra no prescription <a href="http://fviagrajjj.com/#">cheap brand name viagra</a> OK’

65 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 22:37 | Reagovat

levitra pharmacy online
<a href="http://myvardenafilok.com#">levitra 10 mg prezzo</a>
levitra generika kaufen deutschland landkarte
<a href=http://myvardenafilok.com#levitra+prices>levitra prices</a>
levitra double dose of birth

66 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 3:20 | Reagovat

hombre levitra con un baston
<a href="http://mylevitraok.com#">levitra online</a>
que es levitra yahoo travel
<a href=http://myvardenafilok.com#levitra+10+mg+prezzo>levitra 20 mg bayer prezzo</a>
hombre levitra en el cristo redentor en

67 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 19. dubna 2018 v 21:42 | Reagovat

generic levitra lowest online price
<a href="http://myvardenafilok.com">levitra coupon</a>
levitra orosolubile in farmacia natural
<a href=http://levitra-gg.com#levitra+prices>generic levitra</a>

68 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 20. dubna 2018 v 13:03 | Reagovat

levitra viagra cialis effectiveness compared
<a href="http://levitra-gg.com">generic levitra</a>
viagra levitra dose conversion calculator
<a href=http://mylevitraok.com#buy+levitra>levitra 20 mg bayer prezzo</a>

69 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 2:51 | Reagovat

tania levitra 20mg
<a href="http://levitra-gg.com">levitra generic</a>
levitra vardenafil hcl tablets for digestion
<a href=http://levitra-gg.com#levitra+20+mg>levitra generic</a>

70 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 6:11 | Reagovat

levitra 10 mg 12 filmtabletten stada
<a href="http://mylevitraok.com">levitra online</a>
tania levitra generic
<a href=http://myvardenafilok.com#levitra+20mg>levitra prices</a>

71 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 9:33 | Reagovat

dadha pharma levitra for sale
<a href="http://levitra-gg.com">levitra 20mg</a>
cialis levitra link viagrablogspotcom
<a href=http://myvardenafilok.com#vardenafil+20mg>levitra 20mg</a>

72 levitra rezeptfrei deutschland levitra rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 24. dubna 2018 v 22:34 | Reagovat

Every weekend i used to visit this web page, for the reason that i wish for enjoyment, as this this web page conations really fastidious funny information too.

73 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 10:47 | Reagovat

levitra 10 mg prezzo in farmacias
<a href="http://myvardenafilok.com">levitra 20 mg bayer prezzo</a>
levitra 10 mg filmtabletten beipackzettel thomapyrin
[URL=http://myvardenafilok.com#levitra+prices ]generic levitra[/URL]

74 nfssuessy nfssuessy | E-mail | Web | 1. května 2018 v 13:12 | Reagovat

online bank account <a href="https://onlinepaydayloan.us.org/#">pay pay loans</a> 1 hour payday loans <a href="https://onlinepaydayloan.us.org/#">loan</a>

75 bsfnidly bsfnidly | E-mail | Web | 4. května 2018 v 12:37 | Reagovat

viagra shelf life <a href="http://viagraazmhj.com/#">viagra online</a> lowest viagra price <a href=http://viagraazmhj.com/#>viagra online</a>

76 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 6. května 2018 v 2:18 | Reagovat

apartamento levitra analia franco cinemas
<a href="http://levitra-gg.com">levitra rezeptfrei deutschland</a>
levitra levetria
<a href=http://mylevitraok.com#levitra+coupon>levitra 20mg</a>

77 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 6. května 2018 v 21:33 | Reagovat

cialis levitra price
<a href="http://levitra-gg.com">levitra online</a>
cheapest online cost for levitra
<a href=http://levitra-gg.com#levitra+20+mg>generic levitra</a>

78 MarkToups MarkToups | E-mail | Web | 7. května 2018 v 4:29 | Reagovat

levitra hombre
<a href="http://myvardenafilok.com">levitra prices</a>
levitra 20 mg precious moments
<a href=http://levitra-gg.com#levitra+generic>levitra coupon</a>

79 llqsuessy llqsuessy | E-mail | Web | 11. května 2018 v 21:19 | Reagovat

cash advances <a href="https://cashloansonline.us.org/#">bad credit personal loans not payday loans</a> payday loans no credit <a href="https://cashloansonline.us.org/#">fast payday loans</a>

80 bakkaMup bakkaMup | E-mail | Web | 13. května 2018 v 5:52 | Reagovat

bill to limit viagra use
<a href=http://www.viagrabs.com>news</a>
viagra how long to start working
<a href="http://viagrabs.com">canadian pharmacy viagra</a>
why do young guys use viagra

81 GeraldJed GeraldJed | E-mail | Web | Pondělí v 18:50 | Reagovat

j http://viagraivo.com does generic viagra work
harmony gold max viagra
<a href=http://viagraivo.com>generic viagra in us pharmacies</a> cluster headache viagra

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama